113-letni mężczyzna ujawnia tajemnicę długowieczności. 5 pokarmy, które spożywa każdego dnia!

Czy możesz uwierzyć, że mężczyzna na zdjęciu ma 113 lat? Z pewnością nie dałabyś mu 100, nie mówiąc już o 113.

Wygląda na żywego i młodego, dużo młodszego niż jest w rzeczywistości. Ale to nie tylko wygląd jest tutaj numerem 1, on może się swobodnie poruszać, jest w doskonałym zdrowiu psychicznym, a nawet czyta książki i rozwiązuje krzyżówki, aby zachować rozumowanie. Jak to jest możliwe?

Oprócz doskonałego stanu umysłu, Bernardo Lapallo (mężczyzna na zdjęciu) ma wszystkie zęby, chodzi 2,5 km dziennie i ma zaledwie kilka zmarszczek na twarzy. Mówi, że to wszystko dzięki genetyce i długowieczności w jego rodzinie. Jego babcia miała 107 lat, kiedy zmarła, podczas gdy jego matka 105 i jego ojciec 99. Wszystko, co robi, aby zachować jasność myślenia i zdrowie zostało mu przekazane przez ojca, który był zielarzem, dał swój sekret długiego i zdrowego życia.

 

Według niego wszystko, co musisz zrobić, aby żyć dłużej to prowadzić zdrowe życie. Spożywa dużo owoców, warzyw, pije dużo wody i zwraca szczególną uwagę na właściwy odpoczynek. Bernardo mówi, że każdy, kto chce żyć dłużej powinien zacząć dodawać miód, cynamon, oliwę z oliwek, czekoladę i czosnek do swojej diety. Te produkty są sekretem długowieczności.

 

Miód

Miód jest naturalnym eliksirem zdrowia i wszyscy powinniśmy go spożywać każdego dnia. Jest bogaty w przeciwutleniacze i może pomóc w walce z długą listą dolegliwości. Ale kiedy kupujesz miód upewnij się, że jest ekologiczny, tak aby miał wszystkie swoje właściwości lecznicze, żeby móc z nich korzystać.

Cynamon

Oprócz niesamowitego smaku cynamon obniża poziom cholesterolu i cukru we krwi, zwalcza infekcje drożdży i stany zapalne oraz poprawia trawienie. Zacznij dodawać go do posiłków.

Czosnek

Czosnek może być bardzo popularnym naturalnym środkiem na szereg schorzeń. Alicyna, aktywny składnik czosnku ma liczne właściwości lecznicze. Dzięki temu czosnek może obniżyć wysoki poziom cholesterolu, a także wysokie ciśnienie krwi. Czosnek może również zapobiegać miażdżycy tętnic, która jest przyczyną chorób serca. Jedzenie surowego czosnku daje najwięcej korzyści zdrowotnych.

Czekolada

Jedzenie bogów tak jest nazywane nie z byle jakiego powodu. A jeśli uważasz, że czekoladki są tylko dla dzieci mylisz się. LaPallo twierdzi, że jest to ważny składnik długiego życia.

Oliwa z oliwek

Wojny toczono o oliwę i jej olej. Nie żartujemy. Ale dziś możesz łatwo kupić ją w sklepach spożywczych i wcale nie jest droga. Włącz ją do codziennej diety i poczuj różnicę.

Scroll to Top