9-letni chłopiec zbiera ponad 90 000 dolarów na zakup kamizelek kuloodpornych dla psów policyjnych

Dziewięcioletni chłopiec postanowił zapewnić ciężko pracującym psom zatrudnionym przez policję ochronę, której potrzebują i na którą zasługują.

Brady Snakovsky pasjonuje się policją i ma nadzieję, że pewnego dnia sam zostanie funkcjonariuszem policji.

Ma silną chęć czynienia dobra, co widać w jego pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa funkcjonariuszy K-9.


Snakovsky rozpoczął kampanię , w ramach której zbiera pieniądze na kamizelki balistyczne K-9.

Kamizelki kuloodporne są drogie, o czym Snakowski i jego matka odkryli, próbując je kupić i podarować.

Snakovsky oglądał swój ulubiony program policyjny Live PD i zauważył, że jeden z policyjnych psów nie miał na sobie kamizelki.


Dowiedziawszy się, że psy policyjne nie mają zagwarantowanego dostępu do kamizelek kuloodpornych, Snakowski zdecydował, że chce podarować K-9 kamizelkę kuloodporną bez niej, ale wkrótce dowiedział się, że pojedyncza kamizelka balistyczna kosztuje co najmniej 1200 dolarów


Ale Snakowski nie miał zamiaru się poddać. Zorganizował kampanię GoFundMe, aby zebrać pieniądze na kamizelkę, a nawet sprzedawał ciasteczka, aby zarobić więcej pieniędzy.

Snakovsky osiągnął swój pierwotny cel, jakim był zakup jednej kamizelki, i ostatecznie kupił cztery.

Potem wiedział, że musi iść dalej i spotkał się z ogromnym wsparciem.

Młody chłopiec zebrał już ponad 90 000 dolarów na kamizelki balistyczne dla psów i udało mu się przekazać więcej kamizelek, niż kiedykolwiek marzył.


Dzięki Snakowskiemu 134 psy policyjne otrzymały kamizelki i mogą wykonywać swoją ważną pracę w znacznie bezpieczniejszych warunkach. Obecnie na liście oczekujących znajduje się kolejnych 57 psów.

Nadał psom kamizelki w 19 stanach, a w uznaniu jego ważnych wysiłków otrzymał niedawno tytuł Dzieciaka Roku ASPCA.

Kilka dni temu matka Snakowskiego, Leah Tornabene, zamieściła apel na stronie GoFundMe. Dziesięcioletni pies o imieniu Vito wybiera się na czwartą misję do Afganistanu i potrzebuje kamizelki. Jest wyszkolony zarówno w atakowaniu, jak i znajdowaniu materiałów wybuchowych, więc naprawdę przydałaby mu się dodatkowa ochrona.

Opiekun Vito obiecał, że gdy Vito skończy z kamizelką, zostanie ona przekazana innemu K-9 stacjonującemu w Afganistanie.

Vito znajduje się na liście oczekujących, ale Tornabene ma nadzieję, że ktoś będzie skłonny zasponsorować kamizelkę Vito, aby mógł ją zdobyć szybciej.

Każdy, kto chce sponsorować Vito, przekazać darowiznę na kampanię lub po prostu dowiedzieć się więcej, może odwiedzić stronę GoFundMe Snakovsky’ego tutaj.

 

Scroll to Top