Chwasty i inne rośliny, które musisz zabić? Można to zrobić bez użycia środków chemicznych. Wszystko, co musisz zrobić, to stworzyć ten naturalny, ale bardzo silny i skuteczny herbicyd. Co będzie do tego potrzebne i jak z niego korzystać? patrzeć na

Oczywiście nie jest to substancja cudowna. Jednak prawdopodobnie nie pomyślałeś o zastosowaniu olejku z drzewa herbacianego lub, jeśli chcesz, olejku z drzewa herbacianego na grzyby. Jest to jeden z najbardziej niesamowitych i skutecznych środków przeciwgrzybiczych w domu. Nie tylko jest świetny dla skóry i podrażnień, ale już niewielka ilość pomoże Ci w czyszczeniu.

[hana-code-insert name=’google’ /]Pleśń rośnie najbardziej i najlepiej rozwija się w cieple i wilgoci. Weźmy na przykład łazienkę. To dosłownie raj dla bakterii. Poza tym po kąpieli schodzimy boso po podłodze i spędzamy tam sporo czasu, szczególnie my, kobiety. Środek ten nadaje się do różnych materiałów od płytek po drewno, papier, skórę, naturalne tekstylia i dywany.

Czego będziesz potrzebować?

  • 200 ml wody
  • 1 łyżeczka olejku z drzewa herbacianego
  • butelka ze sprayem

Jak to zrobić?

W misce wymieszaj wodę z olejkiem z drzewa herbacianego.

Napełniamy pojemnik opryskiwaczem i rozpylamy go na dotknięte obszary.

[hana-code-insert name=’Dole’ /]Po samej aplikacji należy pozwolić mieszaninie zadziałać i nie ma konieczności jej natychmiastowego zmywania. Olejek z drzewa herbacianego nie jest szkodliwy dla ludzi ani zwierząt. Stosuj tak często, jak to możliwe i zobacz, jaki będzie rezultat. Grzyb zniknie sam. Idealnie jest spryskiwać dotknięte obszary około dwa razy dziennie, aż grzyb całkowicie ustąpi i zniknie.

Podziel się tym przewodnikiem ze swoimi koleżankami, o których wiesz, że zmagają się z grzybicą.

Powodzenia!

Scroll to Top