Ci rodzice byli wielką sensacją. Mieli sześcioraczki. I wyłącznie tylko dziewczyny. To dosłownie zmieniło ich życie. Po 30 latach postanowili spojrzeć wstecz w przeszłość. Musisz być tym zachwycony

To normalne, że ktoś ma jedno dziecko. Jeśli ktoś urodzi dwójkę dzieci, jest to nadal normalne. Kiedy rodzą się trojaczki, już przyciąga to uwagę. A co w przypadku narodzin sześcioraczków? To już prawdziwa wyjątkowość, która przyciąga uwagę. I dokładnie to przydarzyło się tej parze w latach osiemdziesiątych.

Kobieta urodziła 6 dzieci. A to wszystko były tylko dziewczyny

W rzeczywistości były to dwie wyjątkowe osoby. Pierwszym był fakt, że kobiecie urodziło się łącznie 6 dzieci. Drugą wyjątkową rzeczą było to, że urodziły się jej tylko dziewczynki. Nie, chłopcze. To wyraźnie przyciągnęło uwagę. I to nie tylko wśród laików, ale i wśród lekarzy. Było jasne, że życie tej pary zmieniło się z dnia na dzień. Oboje rodzice zaakceptowali swoją rolę i starali się wychować córki najlepiej, jak potrafili. I że to nie był miód.

Wiele osób zastanawiało się, jak to możliwe, że kobieta ma 6 dzieci. Wynikało to głównie z tego, że próbowała zajść w ciążę z mężczyzną, ale nie było to możliwe. Podjęła więc próbę leczenia hormonalnego i sztucznego zapłodnienia. W wyniku tego połączenia urodziło się znacznie więcej dzieci niż normalnie. Jednak oboje przyjęli to jako prezent, a nie karę.

Kilka lat po urodzeniu byli już normalną rodziną

Gdy tylko urodziły się sześcioraczki, zrobiło się o niej głośno. Stało się to w 1983 roku i być może o nich słyszeliście. Ta sława trwała kilka lat. Stopniowo się uspokajała, co oczywiście zostało przyjęte z radością przez rodzinę. A to dlatego, że mogła w końcu zacząć prowadzić normalne i satysfakcjonujące życie. W miarę jak stopniowo o nich zapominano, nikt nie wiedział, jak radzi sobie rodzina ani co robią ich córki. Dlatego wielki powrót ich rozgłosu był więcej niż pożądany. Przyjdź i zobacz jak żyją po ponad 30 latach.

Dążenie do edukacji indywidualnej

Kiedy rodzą się bliźnięta lub trojaczki, rodzice zwykle ubierają je w ten sam sposób i starają się je wychowywać i rozwijać w ten sam sposób. Jednak tutaj rodzice zdecydowali się pójść o wiele lepszą drogą. Już po kilku miesiącach zdali sobie sprawę, że każda z sióstr jest inna. Nie przeszkodzili im więc w ich realizacji i odpowiednio dostosowali swoje wychowanie. Hannah, Ruth, Luci, Kate, Jennie i Sarah były różne i z pewnością dziewczyny nawet nie nosiły tych samych ubrań. To znaczy, jeśli pominiemy mundurki szkolne, które były obowiązkowe.

]

Wszyscy uzyskali niepodległość

Jest rzeczą oczywistą, że dziewczyny prędzej czy później stają się niezależne. Choć jako dzieci mieszkali z rodzicami w dużym domu, było jasne, że nie zostaną tu na zawsze. Jednak nadal czują miłość do swoich rodziców, więc większość z nich, czyli wszyscy z wyjątkiem Hannah, nadal mieszkają w niewielkiej odległości. Na razie oprócz Sary wszystkie są bezdzietne, ale trzeba przyznać, że większość z nich planuje już rodzinę. A to oznacza, że ​​ich rodzice już nie mogą się doczekać posiadania bliźniaków.

Scroll to Top