Cukrzyca, Migrena, Nadwaga. Na Wszystkie Problemy Pomoże Najtańsza Kuracja Świata

Pomimo apeli z gazet, telewizji i specjalistów zajmujących się zdrowiem, nadal pijemy zbyt mało wody. A szkoda!

Jest to przecież jeden z głównych składników naszego organizmu, płyn potrzebny do życia. Ma jednak o wiele więcej zalet, o czym przekonało się wiele społeczeństw, między innymi Japończycy. Zdradzili oni swój sekret na długowieczność, który polega na wypiciu 4 szklanek wody od razu po przebudzeniu.

Jest jednak pewien haczyk – dopiero po nawodnieniu można umyć zęby i przeprowadzić poranną toaletę. Z jedzeniem i piciem innych płynów należy wstrzymać się jeszcze przez 45 minut.

Brzmi to dość restrykcyjnie, jednak efekty są tego warte. Wymienia się wśród nich między innymi zwalczanie różnorakich bólów oraz zawrotów głowy. Dwa tygodnie stosowania takiej kuracji dają rezultat w postaci wyleczenia problemów gastrycznych, a już po miesiącu można zaobserwować obniżenie ciśnienia i poziomu cukru.

Trzeba pamiętać, aby podczas przeprowadzanej kuracji, po spożyciu posiłku, powstrzymać się przed podjadaniem przez co najmniej 2 godziny.

Innymi pozytywnymi zmianami, które można zaobserwować, są między innymi oczyszczenie cery i utrata zbędnych kilogramów.

Czy trzeba jeszcze kogoś przekonać do zastosowania takiej diety? To nic nie kosztuje, a może przynieść znakomite rezultaty.

Co jeśli nie lubisz, nie jesteś przyzwyczajony do picia wody? To żaden problem!

Po prostu zacznij od picia mniejszych ilości – pierwszego dnia wypij z rana jedną szklankę wody, drugiego dwie, i tak dalej. Jeśli nie lubisz smaku wody, dodaj do niej na przykład plasterek lub sok z cytryny. Smacznego!

Scroll to Top