Czy masz problemy jelitowe? Zapomnij o tabletkach czy różnych dietach, które mają zaprowadzić porządek w jelitach. Działa coś zupełnie innego. Wypróbuj nasz domowy przepis zamiast lekarstwa i przekonaj się sam

My, Czesi, jesteśmy mistrzami w piciu piwa, a także w problemach jelitowych. Wielu z nas kończy się rakiem jelita grubego. Przyczyną problemów zdrowotnych może być stres, ale także nieregularne odżywianie, nieprzestrzeganie reżimu picia, zbyt duża ilość kawy, brak ruchu i wiele innych. Jeśli więc chcesz poprawić swoje problemy jelitowe, powinieneś przyjąć zdrowy tryb życia.

Nieprawidłowa praca jelit

Możesz postępować powoli i eliminować przyczynę po przyczynie. Jednak proces ten jest bardzo długotrwały i wielu z nas może po drodze stracić motywację. Zaparcia, wzdęty brzuch, nadwaga, hemoroidy, wrzody i inne objawy są nieprzyjemne i należy je jak najszybciej usunąć. Ponieważ coraz więcej osób cierpi na problemy jelitowe, należy zacząć z nimi walczyć. Oferujemy Ci prosty sposób na natychmiastową ulgę. Dzięki naszemu przepisowi nie tylko pozbędziesz się istniejących problemów, ale także zapobiegniesz im w przyszłości.

Okrężnica potrzebuje Twojej pomocy

Jelito grube jest ważną częścią układu trawiennego. Jeśli okrężnica nie działa tak, jak powinna, może niepotrzebnie zatrzymać od dwóch do dziewięciu kilogramów pokarmu, co będzie miało wpływ na Twoją wagę. Ich wyeliminowanie zajmuje do 70 godzin, podczas gdy zdrowy człowiek może tego dokonać w ciągu 24 godzin. Możesz wypić pyszny napój, aby pomóc swojej okrężnicy.

Przygotuj prosty, pyszny napój

Do przygotowania tego napoju potrzebne będą łatwo dostępne składniki. To jest:

  • 1 szklanka czystej wody,
  • 1 łyżka miodu,
  • 1 łyżka nasion chia,
  • 1 łyżka nasion lnu,
  • 1 jabłko.

Przygotowanie napoju jest również bardzo proste. Będziesz do tego potrzebował dobrego blendera. Jabłko wydrążyć, pokroić na kawałki i wrzucić do blendera. Zmiksuj. Następnie dodać pozostałe składniki i wszystko dobrze wymieszać. Pij codziennie rano na pusty żołądek, aby oczyścić jelita. Napój pomoże Ci także przyspieszyć metabolizm.

Jaki jest sekret napoju?

Sekret tkwi w użytych surowcach. Miód działa antybakteryjnie i zapobiega infekcjom. Efekty te zapobiegają również rakowi okrężnicy. Nasiona Chia są bogatym źródłem błonnika. Błonnik jest bardzo ważny dla zdrowia jelit. Ponadto zawierają kwasy tłuszczowe omega-3, przeciwutleniacze i witaminy. Jabłka są także źródłem błonnika i wielu innych witamin wspomagających trawienie.

Uzupełnij napój zdrowym trybem życia

Na początku wskazaliśmy, że należy zrobić więcej dla zdrowia jelit. Zacznij na przykład od pominięcia fast foodów, słodyczy, białego pieczywa (przynajmniej na jakiś czas), a także oczywiście alkoholu, papierosów (także elektronicznych) i kawy. Jeśli dodasz do tego odrobinę ruchu, możesz nie tylko pozbyć się problemów jelitowych, ale także uzyskać szczupłą sylwetkę.

Scroll to Top