Czy masz problemy z zębami? Zamiast długich zabiegów w gabinecie stomatologicznym pomoże Ci torba na kilka koron kupiona w sklepie. Twoje zęby będą zdrowe i całkowicie pozbawione próchnicy. Jaki jest cud?

Ludzkie zęby są bardzo ważne, ponieważ to dzięki nim nasz organizm jest w stanie przetworzyć pożywienie, które zjada w pierwszej fazie. Dzięki naszym zębom jesteśmy w stanie przeżuć go na tyle, aby w mniejszych rozmiarach dostał się do żołądka. Warto też dodać, że ludzkie zęby też mogą sprawiać problemy. To przede wszystkim kamień nazębny, płytka nazębna, uszkodzone szkliwo, ale także próchnica i wiele innych różnorodnych problemów. Większość osób stosuje zakupioną pastę do zębów w celach profilaktycznych lub odwiedza gabinety dentystyczne, gdzie usuwane są różne problemy. Ale to nie musi być bardzo tanie.

Wypróbuj metodę trzecią. Użyj unikalnego, naturalnego produktu

Jest jeszcze jeden sposób. Jest tani, prosty, a jeśli chodzi o efekty, to zdecydowanie najlepszy. Dzięki temu produktowi możesz mieć pewność, że zapewnisz swoim zębom najlepszą możliwą pielęgnację. Oznacza to, że będą doskonale zdrowe i silne. Oczywiście bez kamienia nazębnego i bez ubytków. Wszystko, co musisz zrobić, to zdobyć ten produkt. Który to? Będziesz zaskoczony, co to jest.

Zdobądź trochę kory dębu. Jest najlepszy dla zębów

Nie ma się co martwić, że trzeba będzie przejść się po lesie, poszukać dębu i zeskrobać nożem korę. Dziś jest to dużo łatwiejsze. Wystarczy udać się do specjalistycznego sklepu ze zdrową żywnością, można też udać się do apteki. Kora dębu jest dziś czymś dość powszechnym i zdecydowanie można ją kupić nawet bez zamówienia. Następnie wystarczy tylko trochę wody, którą oczywiście każdy ma w domu. I jakie korzyści przyniesie to Twoim zębom? Patrzeć na.

Przygotuj skuteczny i mocny wywar z kory dębu

Wiesz już, czego będziesz potrzebować. Ale to, czego możesz nie wiedzieć, to porady, jak faktycznie używać wywaru. Tutaj także nie ma co się martwić o zawiłości i komplikacje. Wystarczy włożyć korę dębu do garnka i zalać wodą. Następnie zagotuj, zamknij pokrywkę i rozpocznij gotowanie. I to przez około 20-30 minut, czyli optymalny czas na wydobycie z kory wszystkich dobroczynnych substancji. Następnie wystarczy przecedzić przez durszlak lub szmatkę. To wszystko, a wywar z kory dębu jest gotowy do użycia, aby zbawić Twoje zęby.

Jak używać? To nic skomplikowanego

Máte odvar z dubové kůry hotový? Nyní už ho stačí jenom používat. Nutno říci, že si ho můžete připravit i do zásoby, jelikož vám bez problémů vydrží i několik dní v lednici. Potom už ho jenom užívejte. Vždy si nalijte trochu do sklenice a následně jím proplachujte ústa. Čím déle, tím samozřejmě lépe. Snažte se o to, aby se voda s výtažkem z dubové kůry dostane do všech zákoutí vaší ústní dutiny. Také si pomáhejte jazykem k tomu, aby se dostala až k vašim zubům, ze všech stran. Ideální je takto postupovat po dobu několik minut. Poté vodu vyplivněte, ale ústa si rozhodně nevyplachujte. Tento postup je vhodné opakovat ideálně 5x denně. Díky tomu prospějete svým zubům opravdu maximálně.

Chcete mít zuby krásně bílé? Použijte další jednoduchý recept

Nemusí to být jenom zdravý vašich zubů, které chcete podpořit. Také může jít i o jejich krásu. Ani tady nemusíte chodit na lékařské bělení zubů, ani nemusíte kupovat různé zubní pasty, nebo snad bělicí pásky a jiné produkty. Cestou k dokonalé barvě jsou základní ingredience. Jsou jenom 3 a také platí, že je seženete velmi jednoduše. O jaké se jedná?

  • ½ lžičky mořské soli
  • ½ lžičky jedné sody
  • 250 ml vody

Postup přípravy je velmi podobný. I tady je cílem vytvořit roztok, který ale nemusíte vařit. Jenom se snažte o to, aby se všechny ingredience rozpustily. Potom máte vše připraveno k domácímu bělení zubů. I tady je postup stejný. Nejprve si však zuby klasicky vyčistěte a potom použijte tento roztok, kterým si ústa budete vyplachovat. Optimální doba je zhruba 1 minutu. Opakujte po každém čištění. Tedy ráno a večer.

Trápí vás krvácení dásní? I to se dá vyřešit

Mohou tu být i další problémy, které se zubů týkají. Jedná se o problémy s dásněmi, které mohou krvácet. V takovém případě také není nutné kupovat speciální produkty a zubní pasty, jelikož i tady je možné najít pomoc v běžném obchodě, nebo také u vás doma. Vytvoří se opět speciální odvar, který pomůže k tomu, aby se zdraví dásní zlepšilo a krvácení bylo pryč. Co je na něj potřeba?

  • 500 mililitrů heřmánkového odvaru
  • 1 lžíce medu
  • Pár kapek esenciálního oleje

A jaká je příprava? Opět velmi jednoduchá. Dojde k tomu, že se všechny suroviny jenom propojí dohromady. Potom opět poslouží k pravidelnému vyplachování úst. Nejlépe dvakrát denně, ráno a večer, vždy po zubní hygieně – tedy vždy po vyčištění zubů.

Scroll to Top