Czy musisz schudnąć? Zrób tę herbatę! Nie uwierzysz, jak szybko spadnie Twoja waga! Ci, którzy zaczęli ją regularnie pić, mówią o tym jako o cudzie. A jaki jest jego główny składnik? Nie uwierzysz!

Powoli, ale nieubłaganie zbliża się lato, a wraz z nim czas wakacji, a co za tym idzie, także czas strojów kąpielowych. Jednak patrząc w lustro, możesz pomyśleć, że warto zrzucić przynajmniej kilka kilogramów, zanim wystawisz swoją sylwetkę na działanie promieni słonecznych na plaży. Nadmiarowe kilogramy to jednak nie tylko problem estetyczny, niosą ze sobą także wiele zagrożeń zdrowotnych dla naszego organizmu, na przykład większe prawdopodobieństwo wystąpienia cukrzycy, chorób układu krążenia czy wysokiego ciśnienia krwi.

Walcz z dodatkowymi kilogramami za pomocą specjalnej herbaty

Wiele kobiet, chcąc jak najszybciej schudnąć, ucieka się do różnych diet. Prawda jest jednak taka, że ​​najlepiej zredukować i utrzymać wagę pod kontrolą przestrzegając zasad zdrowej diety i włączając w to regularną aktywność fizyczną. Jeśli jednak naprawdę chcesz schudnąć kilka kilogramów przed rozpoczęciem lata, mamy dla Ciebie prosty i zdrowy napój, który znacząco może Ci w tym pomóc.

Co będzie potrzebne do przygotowania herbaty?

To w 100% naturalna herbata, która pomoże Ci rozkręcić metabolizm. Problemy z nadwagą często wiążą się z wolno spalającym się metabolizmem. Do przygotowania naszej herbaty wystarczą tylko cztery składniki, a mianowicie 250 mililitrów wody, dwie łyżeczki miodu, jedna łyżeczka mielonego cynamonu i jedna łyżeczka oleju kokosowego.

Jak robisz herbatę?

Samo przygotowanie naszej herbaty na przyspieszenie metabolizmu jest bardzo proste. Wystarczy do wrzącej wody dodać olej kokosowy i cynamon, a po kilku minutach, gdy herbata ostygnie, dodać miód. Pij herbatę dwa razy dziennie przez kilka tygodni, jedną filiżankę wieczorem przed pójściem spać i jedną filiżankę rano na czczo. Zobaczysz jak szybko i łatwo spadnie Twoja waga.

Dlaczego cynamon?

Być może znasz cynamon bardziej jako składnik deserów, ale to nie jedyne jego zastosowanie. Cynamon zawiera wiele różnych minerałów i witamin, a także substancje, które pomagają stabilizować poziom cukru we krwi. Ponadto badania naukowe wykazały, że regularne stosowanie cynamonu pomaga w rozkładaniu tłuszczu i przyspiesza metabolizm, poprawiając tym samym metabolizm organizmu. Ponadto olejki eteryczne zawarte w cynamonie mają również wiele właściwości leczniczych, szczególnie korzystnych dla naszego układu krążenia i trawienia. Jednocześnie cynamon jest także doskonałym przeciwutleniaczem, dzięki czemu może znacząco wspomóc nasz organizm w relaksacji.

Dlaczego olej kokosowy?

Ze względu na wszechstronne zastosowanie olej kokosowy spotkacie nie tylko w kuchni, ale także w kosmetykach. Ale ma również swoje zastosowanie, gdy próbujesz schudnąć. Jedną z jego zalet jest to, że znacznie zmniejsza uczucie głodu, a także chęć na słodycze, która często dokucza nam podczas stosowania diet. Co nie mniej ważne, olej kokosowy przyczynia się do szybszego spalania tkanki tłuszczowej, a walka z dodatkowymi kilogramami jest znacznie łatwiejsza.

Scroll to Top