Aller au contenu
Accueil » Dejte si to do pokoje a do hodiny máte klid od komárů i much: Škoda, že na tuto starou fintu se už dnes brzy zapomnělo!

Dejte si to do pokoje a do hodiny máte klid od komárů i much: Škoda, že na tuto starou fintu se už dnes brzy zapomnělo!

  Mouchy a komáry jsou nepříjemným společníkem lidí během letních měsíců. Vyhnout se jim je téměř nemožné, ale můžeme alespoň eliminovat jejich přítomnost v bytě nebo na terase během letních večerů.

  Pokud jste už zkusili všechno a nic vám nezabírá, máme pro vás výborný domácí recept na odpuzovač , který je rychle a účinně dostnate z vašeho bytu nebo domu.

  Teplo a otravný hmyz

  Stejně jako my tak hmyz hledá nějaké útočiště během horkých dnů. Vysoké teploty způsobují, že se veškerý hmyz tlačí do našich příbytků, kde hledá jistou úlevu před teplem. No nic to nemění na faktu, že dokáže být opravdu otravný a hlavně během noci, kdy spíme.

  Pokud jste za všechny domácí „babské“ triky, které mají všestranné využití, tak jeden takový pro vás máme i my. Napíchané hřebíčky v citronu jsou klasikou, kterou zná každý. Nicméně, namísto citronu použijte mladou cibuli.

  Hřebíček a cibule – stará finta našich babiček

  Pokud si chcete vyrobit vlastní domácí a hlavně přírodní odpuzovač hmyzu, tak jednoduše napíchejte hřebíček do mladé cibule a zavěste ji nejlépe do blízkosti okna nebo balkonových dveří. A nejlepší bude, pokud cibuli rozříznete na polovinu, protože její aroma bude díky tomu výraznější.

  Sdílejte tuto skvělou starou fintu i se svými přáteli na Facebooku! Určitě se jim také toto léto sejde! 🙂