Dowiedz się, jaka jest Twoja ciemna strona osobowości. Po prostu wybierz zwierzę z obrazka

Każdy jest z siebie dumny, gdy jest w czymś najlepszy lub gdy robi coś lepiej od innych. Ale jest też ciemna strona. Jednak dowiedzenie się, jak to jest, może być bardzo przerażające i wiele osób może celowo tego unikać. Z drugiej strony, znajomość swoich słabości oznacza, że ​​możesz nad nimi popracować i z czasem się ich pozbyć. Więc nie bój się siebie. wybierz jedno ze zwierząt i przeczytaj, jaka jest Twoja najciemniejsza strona.

 

 

czarny kot

Kto byłby szczęśliwy, gdyby czarny kot przebiegł im drogę? Każdy z nas odczuwa lekki strach, gdy widzi czarnego kota. Być może dzieje się tak dlatego, że to konkretne zwierzę kojarzy się z czarną magią. Niektórzy posuwają się nawet do stwierdzenia, że ​​czarny kot łączy nasz świat z zaświatami. Przyprawia mnie o gęsią skórkę. Czarny kot jest symbolem tajemnicy, elegancji, mocy biernej, nieskończoności, a także ciszy. Jeśli wybrałeś takie zwierzę, oznacza to, że Twoja osobowość składa się z dwóch części: sprawiasz wrażenie spokojnego i zrównoważonego, ale zdarzają się sytuacje, gdy na powierzchnię wychodzi Twoja dzika i buntownicza natura.

Niedźwiedź

Niedźwiedź jest symbolem silnej osobowości. Pragnienie władzy mocno Cię zaślepia, tak bardzo starasz się kontrolować innych, że nieustannie dążysz do tego, by mieć nad nimi swoją władzę. Kiedy odniesiesz sukces, w dużym stopniu wykorzystasz swoją pozycję.

Wrona

Czarna wrona zawsze była zwiastunem złych wieści. Samo spojrzenie na tego ptaka budzi szacunek. Ale niewiele osób wie, że wrony to inteligentne i elastyczne ptaki. Jeśli wybierzesz to spośród wszystkich zwierząt, będziesz dobry w ukrywaniu swoich złych cech. Potrafisz się dobrze przystosować, ale też udawać – zawsze możesz mówić ludziom tylko to, co chcą usłyszeć.

Wilk

Wilk wygląda jak niebezpieczne zwierzę. Dzieje się tak dlatego, że należą do dzikich zwierząt, a wycie wilków często wywołuje gęsią skórkę. Dlatego pojawia się w tak wielu horrorach. Ale wilki nie należą do zwierząt, które rozwijają się, wywołując konflikty. Nigdy sami nie rozpoczynają bójki. Są agresywne tylko wtedy, gdy zostaną sprowokowane. Jeśli wybrałeś wilka, jesteś także w zasadzie przyjazną i niewinną osobą. Atakujesz tylko w samoobronie. Kochasz i jesteś lojalny wobec swoich przyjaciół, ale jeśli cię zawiodą, nie możesz im wybaczyć.

Orzeł

Jeśli wybrałeś orła, oznacza to, że ukrywasz w swojej podświadomości coś przerażającego. Nienawidzisz, gdy ktoś plotkuje za Twoimi plecami i nie masz litości dla takich osób. Atakujesz tylko wtedy, gdy jest to dla ciebie naprawdę ważne.

Nietoperz

W dzień nie widzimy nietoperza, wisi do góry nogami. Jeśli spośród wszystkich zwierząt wybrałeś nietoperza, to jesteś wszechstronną osobowością. Jesteś sceptyczny i nie respektujesz norm społecznych.

czarna pantera

Czarna pantera jest symbolem wielkiej wewnętrznej siły. Jeśli to wybrałeś, prawie zawsze jesteś gotowy chronić swoich bliskich i to z całych sił. Zawsze jesteś gotowy na brutalne starcie. Choć jesteś przyjacielski, niektórzy ludzie się ciebie boją.

czarna Wdowa

Ktokolwiek wybrał tego jadowitego pająka, pożerającego jego partnera, ma prawdziwie mroczną osobowość. Nie boisz się żadnego przeciwnika, z zewnątrz wyglądasz na spokojnego, ale potrafisz być bardzo okrutny.

Scroll to Top