Dwunożny szczeniak otrzymuje nowy wózek inwalidzki zbudowany z klocków LEGO przez 12-letniego chłopca

Kiedy Gracie urodziła się bez przednich łapek, jej rodzina zdecydowała, że ​​nie chce jej pomagać w radzeniu sobie z niepełnosprawnością. Zamiast tego porzucili biedną szczenię i pozostawili ją własnemu losowi.

Gracie została znaleziona przed gabinetem weterynarza, pokryta robakami i pozbawiona kępek futra wokół oczu, łap i ogona.

Weterynarz skontaktował się z Mostly Mutts , ośrodkiem ratowania zwierząt w Kennesaw w stanie Georgia, który zgodził się zaopiekować biednym szczeniakiem.

Amazinggracie.ga

Rodzina Turleyów, kierująca Mostly Mutts, od razu zakochała się w Gracie. Chociaż planowali znaleźć dla niej miłą rodzinę, zdali sobie sprawę, że nie muszą daleko szukać: chcieli uczynić Gracie częścią ich własnej rodziny.

Amazinggracie.ga

Choć pierwotna rodzina Gracie odrzuciła ją ze względu na jej niepełnosprawność, rodzina Turleyów nie uważała, że ​​odmienność czyni ją mniej godną miłości.

Widzieli w niej słodkiego, szczęśliwego, czułego szczeniaka, którym była i za to ją kochali.

Amazinggracie.ga

Jej nowej rodzinie nie były obce zwierzęta o różnych zdolnościach i nagle Gracie znalazła się w towarzystwie pary futrzastego rodzeństwa, które pokazało jej, że niepełnosprawność nie musi jej powstrzymywać.

Jej nowy brat miał sparaliżowane tylne łapy, a jej nowa siostra miała tylko trzy nogi i obaj byli szczęśliwymi, czułymi psami, którzy byli zachwyceni perspektywą narodzin młodszej siostry.

Amazinggracie.ga

Gracie potrafiła poruszać się, korzystając z tylnych nóg, ale jej nowa mama, Tammy Turley, wiedziała, że ​​bezpieczniej i lepiej będzie dla niej wybrać wózek inwalidzki.

Jedynym problemem było to, że Gracie wciąż miała dużo do zrobienia i musiała mieć jakiś regulowany wózek inwalidzki, który nadąża za jej wzrostem.

Amazinggracie.ga

Mając to na uwadze, opracowano genialny plan i 12-letni Dylan, jeden z wolontariuszy Mostly Mutt, otrzymał zlecenie zbudowania Gracie wózka inwalidzkiego z klocków LEGO.

Projekt zakończył się sukcesem i po krótkiej nauce Gracie z radością śmigała na swoich nowych kółkach.

Amazinggracie.ga

Kiedy stała się za duża na swoje krzesło, Dylan z radością zbudował dla niej wyższy wózek inwalidzki. W sumie zbudował trzy wózki inwalidzkie dla rosnącego szczeniaka.

Dzięki ciężkiej pracy Dylana oraz miłości i trosce swojej nowej rodziny Gracie mogła się rozwijać, a jej Facebook jest pełen pięknych zdjęć przedstawiających jej nowe, szczęśliwe życie.

A teraz, gdy w końcu przestała rosnąć, dostała nawet porządny, dorosły, wieczny wózek inwalidzki.

Amazinggracie.ga

Podczas gdy pierwsza rodzina Gracie obawiała się jej niepełnosprawności i uważała, że ​​to czyni ją jednorazową, rodzina Turley kocha ją za to, kim jest.

Mamy nadzieję, że piękny przejaw miłości i współczucia ze strony rodziny Turley zainspiruje więcej ludzi do akceptowania innych i do każdego z życzliwością.

Gracie to piękna mała dziewczynka i jesteśmy wdzięczni, że w końcu trafiła we właściwe ręce. Ma przed sobą długie i szczęśliwe życie i jesteśmy pewni, że będzie nadal dobrze korzystać ze swoich nowych kółek.

Obejrzyj jej piękną historię tutaj:

 

Scroll to Top