Elvis Presley by ho obdivoval. Jsou mu pouze 2 roky a dokonale zvládá jeho píseň

Tohle dítě má skutečný talent. Nejenom že ví, kdo je to Elvis Presley, ale také umí dokonale zazpívat jeho písničku. A to ve 2 letech. To je věk, kdy má řada dětí velký problém i s mluvením. To ale rozhodně není případ tohoto chlapce, který jasně ukazuje že má velký talent. Jak by také ne, když pochází z hudební rodiny. A i když si vybral poměrně těžkou píseň, zvládl ji. Elvis Presley by koukal, kdo jeho oblíbený hit dokáže zazpívat.

 

 

Otec vyzval svého syna ke zpěvu

Otec tohoto dvouletého chlapce je zapáleným hudebníkem. Že má jeho syn také velký talent, to už pochopil před nějakou dobou. Všímal si nejenom toho, že jeho syn zvládá držet rytmus, ale všiml si i toho, že má hudební sluch a pochopitelně také dobrý hlas. Se svým synem tak společně zpívali řadu písní. A zatímco ve dvou letech zpívá řada vrstevníků pouze dětské písničky, tento chlapec zvládl něco těžšího. Píseň, jejíž autorem je známý Elvis Presley. Otec svého syna vyzval, ať mu píseň zazpívá. A jeho syn neváhal.

Doprovodil ho na kytaru

Chlapec dostal sluchátka, otec zapnul kameru a šlo se na to. Aby chlapec nezpíval zcela sám bez doprovodu, a zároveň nedošlo k tomu aby musel zpívat podle originální hudby, rozhodl se jeho otec, že ho doprovodí na kytaru. V tu chvíli oba dva vytvořili velmi originální pěvecké duo, které sklízí ohromný úspěch po celém světě. Ne snad proto, že by zde vystupovali, ale proto že jejich video je každý den sdíleno mnoha lidmi. Ti chválí hlavně malého chlapce, který ve dvou letech zpívá naprosto dokonale.

Posuďte sami jeho talent

I vy se můžete zaměřit na posouzení toho, zda má tento malý chlapec talent, nebo nikoliv. A jakou zpívá píseň? Jednu z velmi známých. Jejím autorem je legendární Elvis Presley. Jde o jeden z jeho velmi úspěšných hitů s názvem Can’t Help Falling In Love. Tedy příjemná pomalá romantická píseň, která je v podání malého chlapce naprosto fenomenální. Inu, posuďte sami, zda tento hoch má nebo nemá talent.

 

Scroll to Top