Facet znalazł przerażonego kociaka pod ciężarówką i po prostu wiedział, że musi go adoptować

Mężczyzna zobaczył cztery małe białe łapki wystające spod ciężarówki, więc sprawdził, co jest pod spodem, i to, co zobaczył, sprawiło, że jego serce zabiło mocniej. Stał tam mały kotek porzucony przez mamę, skamieniały i bezradny. Kociak był przestraszony i zagubiony, więc przez głowę mężczyzny przyszła tylko jedna myśl, że musi po prostu pomóc małemu kotkowi.
Mężczyzna jest mężem użytkownika Reddita, , który zamieścił post na temat tego uroczego spotkania w popularnym serwisie społecznościowym. Kot, któremu nadano imię Axel, teraz mieszka z nimi i czuje się w domu całkowicie bezpiecznie.
Justanothergoodguy opublikował szczegóły tej historii w Internecie. Jej mąż przesłał zdjęcie małego kotka bezradnie przyczepionego do opony i zapytał, czy mógłby zabrać ją ze sobą do domu. „Kto mógłby odmówić tej twarzy? Po tym jak mama uciekła, po prostu schowała się pod ciężarówką. Mama jest bezdomną osobą, która mieszka w parku biurowym od co najmniej kilku lat” – powiedziała . Namawiał kociaka, aż poczuła się na tyle komfortowo, że mogła z nim iść. Następnie zabrał kociaka do weterynarza, aby ją zbadał. Ustalili, że kociak miał zaledwie 4-5 tygodni.
Para przywiozła ją ze sobą do domu i adoptowała na całe życie.

Tak odnaleziono 5-tygodniowego kotka, przestraszonego i bezradnego, przykucniętego na oponie pod ciężarówką.

Użytkownik Reddita, , opublikował post o tym, jak pewnego dnia jej mąż znalazł to biedne maleństwo. Mąż przesłał jej zdjęcie kotka i zapytał, czy może zabrać ją do domu. „Któż mógłby odmówić tej twarzy?” powiedziała .

Po krótkim namowie mały kotek został natychmiast zabrany do weterynarza, zbadany i dostał kilka zastrzyków, po czym wróciła do domu ze swoją nową rodziną, cała czysta i przytulna.

Para z radością powitała Axela, tak ją nazwali, w swojej rodzinie, a jeszcze bardziej ucieszyła się, gdy nowy kociak dogadał się z innymi zwierzętami, 19-letnim kotem i 2-letnim psem. „Jest wspaniałym dodatkiem do domu!” .

Axel od razu poczuł się jak w domu i cały dzień spędza wylegując się na sofie. Spójrz na nią, czuje się taka bezpieczna i kochana w domu.

Scroll to Top