Golden Retriever cierpliwie czeka każdego dnia na uścisk od swojego ulubionego listonosza

Moose to słodki szczeniak rasy golden retriever, który nie skończył jeszcze dwóch lat i łamie stary stereotyp, że psy nienawidzą listonoszy.

Łoś nie tylko nie nienawidzi swojego listonosza, on go kocha .

Kilka tygodni temu przydzielono nowego listonosza, który miał dostarczać pocztę do Moose’a i domu jego rodziny. Dla Moose’a była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Odkąd zaczął działać nowy listonosz, Moose jest zachwycony. Jest tak podekscytowany swoim nowym przyjacielem, że zaczął na niego czekać na podjeździe. I na szczęście dla Moose’a wydaje się, że listonosz odwzajemnia jego miłość.

 kilka uroczych klipów , na których widać Moose cierpliwie czekający na listonosza i pełen podekscytowania, gdy w końcu się pojawia.

Łoś przytula i całuje swojego nowego najlepszego przyjaciela, a listonosz odwzajemnia jego miłość czułymi klepnięciami i zadrapaniami.

 

[id_ad=”50464″]

 

Już na sam widok samochodu listonosza ogon Łosia zaczyna machać w oczekiwaniu.

Czyste szczęście, jakie odczuwa, gdy widzi swojego przyjaciela, jest widoczne w każdym klipie i wystarczy, aby stopić nawet najtwardsze serce.

Nawet gdy podjazd jest pokryty śniegiem, Moose cierpliwie czeka na zewnątrz, aby przywitać się z przyjacielem.

 

[id_ad=”50464″]

 

Listonosz wnosi niezmierną radość w życie Łosia, a Łoś jest główną atrakcją trasy listonosza.

„Uwielbia miłość, jaką Moose daje mu za każdym razem, gdy jest na swojej trasie” – powiedziała mama Moose’a, Meghan Gruszyński .

Gruszyński ujawnił także, że jakiś czas temu zmarł pies listonosza.

To sprawia, że ​​więź Łosia i listonosza staje się jeszcze bardziej wzruszająca; jesteśmy pewni, że szczenię listonosza byłoby szczęśliwe, wiedząc, że Moose dba o to, aby listonosz otrzymał tę czystą miłość i uczucie, jakie mogą dać tylko szczenięta.

Rodzina Moose’a jest tak szczęśliwa, że ​​Moose i listonosz odnaleźli w sobie tyle radości i uwielbiają oglądać ich poranną rutynę.

Ludzie w Internecie również czerpią miłość i siłę z oglądania ich pięknej więzi; wiele osób skomentowało klipy przedstawiające Łosia witającego listonosza i wyraziło, jak bardzo je to cieszy.

Jest coś orzeźwiającego w obserwowaniu czystej radości i miłości, którą okazują. Wiemy, że ich przyjaźń będzie nadal przynosić radość nie tylko im samym, ale wszystkim wokół nich.

Scroll to Top