Husky wymyka się z domu i zostaje przyłapany na zaprzyjaźnianiu się z dzikimi jeleniami w lesie

Opowieści o niezwykłych przyjaźniach zwierząt są zawsze zabawne. W Manitobie w Kanadzie zaginął zabawny husky o imieniu Koda. Prawdopodobnie wymknęła się nocą z domu w poszukiwaniu przygód. Rachel Howatt, mama Husky’ego, przeszukała cały las w pobliżu ich domu, ale naprawdę nie mogła znaleźć Kody. Kilka dni po jej zaginięciu pies pojawił się w domu nagle, jakby nic się nie stało.
Howatt był bardzo wdzięczny, że Kodie udało się znaleźć drogę do domu. Była jednak ciekawa i chciała wiedzieć, co naprawdę stało się z jej husky, kiedy się zgubiła. Na szczęście jej sąsiadka ma w lesie kamerę tropiącą, więc zapytała, czy kamerze udało się uchwycić Kodę podczas jej ucieczki. Kamera nie tylko była w stanie uchwycić Kodę, ale także odsłoniła to, co przez cały czas robiła. Husky znalazł nowego przyjaciela, dzikiego jelenia, i spędzili razem dużo czasu, jedząc, drzemiąc i bawiąc się ze sobą. Obydwa zwierzęta stworzyły silną więź i Howatt uważa, że ​​Koda może w przyszłości wymknąć się ponownie, aby spotkać się ze swoją przyjaciółką, ale przynajmniej teraz wiedzą, gdzie ją znaleźć.

W Manitobie w Kanadzie młody husky o imieniu Koda wymknął się pewnej nocy z domu. Jej mama, Rachel Howatt, przeszukała cały las w pobliżu ich domu, ale nie mogła znaleźć Kody.

Kilka dni zaginęła, Husky wrócił do domu jakby nic się nie stało. Howatt był szczęśliwy, że Koda wróciła, ale ciekawiło go, co zrobił jej pies podczas jej ucieczki.

Jej sąsiadka ma kamerę obserwacyjną w lesie w pobliżu jej domu, więc zapytała, czy zauważono Kodę podczas jej nieobecności. Ze zdziwieniem odkryła, że ​​Koda rzeczywiście miał towarzystwo.

Koda została schwytana podczas jedzenia, drzemki i zabawy ze swoim nowym przyjacielem, dzikim jeleniem. Te dwa zwierzęta faktycznie stworzyły uroczą przyjaźń. Teraz, gdy Koda wróciła do domu, jej właścicielka obawia się, że pewnego dnia będzie mogła znowu uciec i ponownie spotkać się z przyjaciółką. Przynajmniej teraz wiedzą, gdzie ją znaleźć.

Poznaj debet i kredyt, dwa kociaki biurowe „zatrudnione” przez firmę, która zyskuje popularność na Instagramie

UDOSTĘPNIJ TEN POST NA FB:

Gdyby każda firma adoptowała zwierzaka, świat byłby znacznie lepszym miejscem. Zwierzęta wydobywają z ludzi to, co najlepsze, natychmiast zamieniając nas w mięczaków i kochanych ludzi. Rozjaśniają każde miejsce, w którym się znajdują i poprawiają ogólny nastrój w domu lub biurze, sprawiając, że stres odchodzi.
Na szczęście coraz więcej firm na całym świecie adoptuje „zwierzęta biurowe”, podobnie jak firma transportowa w Ohio, która ma dział finansowy/IT, adoptowała dwa urocze kocięta. Nazwali je Debet i Kredyt, co czyni tę historię jeszcze bardziej uroczą. Pracownicy lubią bawić się ze swoimi nowymi futrzanymi przyjaciółmi, nawet jeśli jeden z nich jest uczulony na koty.
Kocięta pełnią w dziale dwie funkcje: utrzymanie wysokiego morale pracowników i całodniową zabawę. Ich codzienne przygody są regularnie publikowane na ich Instagramie , wypełnionym uroczymi zdjęciami i filmami przedstawiającymi dwa kociaki wykonujące swoje obowiązki w biurze.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

 

 

 

8.

9.

10.

11.

 

Zobacz ten post na Instagramie

 

12.

Scroll to Top