Inspiracje na najpiękniejsze wianki adwentowe, które możesz wykonać samodzielnie

Można kupić wieniec adwentowy, ale nigdy nie będzie tak ładny jak wykonany. Sprawdź ciekawe inspiracje. Dzięki nim będziesz miał pojęcie jak postępować podczas produkcji. Opcji jest wiele, a poszczególne wianki mogą różnić się kształtem, rozmiarem, zastosowanymi materiałami, ale także miejscem i sposobem ich umieszczenia.

 

Ciekawe kubki

Bardzo fajna opcja, w której klasyczne świece zastępuje się miseczkami zawierającymi wosk z knotem. To sprawia, że ​​ten wianek adwentowy jest bardzo oryginalnym rozwiązaniem, którego pozazdroszczy każdy.

Wariant brązowy

Masz dość klasycznej czerwieni, która jest wszędzie w okresie Bożego Narodzenia? Wybierz więc opcję neutralną. Kolor brązowy jest również odpowiedni na te święta. A tak idealnie może wyglądać Twój wianek adwentowy.

Prosta, naturalna opcja

To nie musi być nic skomplikowanego. Jak widać, potrzebne będą cztery czerwone świece, a następnie naturalne materiały, takie jak igły sosnowe i szyszki. Rezultatem jest absolutnie idealny wybór na Twój stół.

Wieniec kwiatowy

Że kwiaty nie należą do zimy? Duży błąd. Ten wieniec adwentowy Cię o tym przekona. Klasyczne połączenie z igłami uzupełniają suszone kwiaty białych róż. Wyglądają świetnie.

Wieniec z pustych butelek

Nie musisz od razu przenosić ich do kontenera. Jeśli masz 4 lub inne, po prostu kup taką samą liczbę świec. Wystarczy ponumerować je kolorem i gotowe. Oczywisty wybór do nowoczesnych wnętrz.

Piękna pomarańcza

Dopasuj swój wianek do tego koloru, a na pewno się nie pomylisz. Z igłami sosnowymi dobrze komponują się nie tylko świece pomarańczowe, ale także kawałki całego cynamonu, a zwłaszcza suszone plasterki pomarańczy. Pachną też doskonale.

Elegancki biały

Masz ochotę na coś porządnego i kochasz czystość bieli? Połącz go z zielenią, a otrzymasz to idealne piękno. Idealny, dyskretny i elegancki projekt wianka.

Wieniec własnymi rękami

Widać na nim wyraźnie, że był robiony w domu, a w dodatku z tego, co można mieć pod ręką. Czemu nie. Na pierwszy rzut oka wygląda bardzo oryginalnie, bo jest po prostu inny.

Drewniany wieniec

Nie tak dosłownie, ale większość rzeczywiście jest wykonana z drewna. Leży na kawałku drzewa, a sam obwód wykonany jest z klasycznych gałązek. Świetnie wygląda z igłą, świeczkami i czerwonym sznurkiem.

Wieniec nordycki

Prostota i motywy nordyckie. To połączenie, które pokochasz. Proste figurki z drutu zdecydowanie przyciągają wzrok.

Scroll to Top