Jak twój wzrok? Czy rozpoznasz na zdjęciu misia pandę? Tylko 5% ludzi to potrafi!

Wzrok to jeden z naszych zmysłów, bez którego nie byłoby nam łatwo w życiu. Jednym wzrok służy bardziej, innym mniej. I jak się masz?

Dziś mam dla Was niesamowitą iluzję optyczną, za pomocą której w zabawny sposób możecie sprawdzić jakość swojego wzroku. Na poniższym obrazku zobaczysz kilka wierzchołków drzew należących do legendarnej serii filmów Gwiezdne Wojny. Gdzieś pomiędzy nimi ukrywa się miś panda. Czy możesz go znaleźć?

Wytęż wzrok i znajdź na zdjęciu misia pandę!

Więc chodźmy! Przyjrzyj się uważnie poniższemu obrazkowi i użyj wzroku, aby znaleźć misia pandę. Nawiasem mówiąc, jest to symbol ochrony przyrody w nowym tysiącleciu i tak naprawdę znajduje się gdzieś wśród wielu czarno-białych głów stromtooperów.

Więc gdzie, co?

Ile czasu zajmie Ci znalezienie pluszowego misia?

Według ekspertów tylko 5% ludzi potrafi w jednej chwili dostrzec misia pandę wśród koron drzew. Czy jesteś jednym z nich? A może znalezienie pluszowego misia zajęło Ci dużo więcej czasu? A może w ogóle go nie znalazłeś? Ale daj spokój, to gdzieś tam jest!

Potrzebuję pomocy?

Tym z Was, dla których złudzenia optyczne są przeszkodą, oferujemy małą pomoc – zawęzimy wybór tak, aby skupić się na mniejszej części obrazu. Więc co o tym myślisz? Czy tym razem uda ci się znaleźć misia na czarno-białym obrazku?

To naprawdę tam jest!

Nie mogłeś znaleźć misia? Więc spójrz, gdzie się ukrywał. To naprawdę jest na obrazku, nie okłamywaliśmy Cię.

Scroll to Top