Kiedy zobaczyli, że w samochodzie wisi torebka z herbatą, zaczęli się z niego śmiać. Gdy poznali przyczynę, zrobili to samo.

Zapach samochodu to coś, co prześladuje coraz więcej z nas. W większości przypadków zapach jest spowodowany nadmierną wilgocią wewnątrz samochodu. Wiele odświeżaczy powietrza jest zbyt aromatycznych i nie wiem jak dla Was, ale dla mnie niektóre z nich pachną okropnie. A co najważniejsze, same perfumy nie wyeliminują samej przyczyny nieprzyjemnego zapachu.

Jak zatem raz na zawsze pozbyć się zapachu?

herbata2
Charakterystyczny zapach powstaje tam, gdzie znajduje się ośrodek nadmiernej wilgoci. Jest jednak coś, co może nam pomóc w rozwiązaniu tego problemu. To dziwnie zwykła, sucha torebka z herbatą. Dzięki swoim właściwościom zwykła herbata idealnie wchłonie nadmiar wilgoci, a Ty dodatkowo będziesz zadowolony z jej pięknego aromatu.

Nie ma tu chyba ani jednego nietoperza, który nie miałby w domu torebki z herbatą. Spróbuj użyć ich jednocześnie jako odświeżacza i pochłaniacza wilgoci!

Zawieś torebkę z herbatą np. na lusterku wstecznym lub na haczyku przeznaczonym do wieszania marynarek. Zaletą jest to, że możesz wybrać zapach, który najbardziej Ci się podoba, a poza tym jest to produkt naturalny, po którym nie doświadczysz żadnych niepożądanych reakcji alergicznych.

herbata3
Jeśli nie podoba Ci się pomysł zawieszania torebki z herbatą w samochodzie, ukryj ją w ozdobnej torbie z materiału. W tej chwili, gdy na zewnątrz jest chłodniej, środowisko w samochodach jest znacznie bardziej wilgotne. Tydzień temu włożyliśmy do samochodu torebkę z herbatą i muszę przyznać, że rano jest dużo mniej rosy.

Czy podoba Ci się ten pomysł? Podziel się nim w sieciach społecznościowych i ze swoimi dziewczynami.

Scroll to Top