Kobieta jechała autostradą i nagle zaczęły ją otaczać dziwne samochody. Kierowcy gestem sygnalizowali, że muszą się zatrzymać. Kobieta zrobiła potem coś, co uratowało jej życie. Jaka była jej reakcja?

Jazda autostradą sama w sobie jest dość niebezpieczna, gdyż mówimy tu głównie o tym, że samochody poruszają się po niej z dużą prędkością. Jednak Johanna Jacobsson podczas swojej podróży szwedzką autostradą doświadczyła innej, dość niezwykłej rzeczy. Na początku była to jazda jak każda inna. Aż nagle zauważyła, że ​​wokół niej gromadzi się więcej samochodów. I w tym momencie zaczęła podejrzewać pewne kłopoty.

Inne samochody próbowały otoczyć kobietę

Co się stało na autostradzie? Inne samochody, które nagle znalazły się wokół jej samochodu, próbowały otoczyć kobietę. I stopniowo im się to udawało. Kiedy Johanna Jacobsson patrzyła na niektórych kierowców, wyraźnie dawali jej znaki, że musi zjechać na pobocze i się zatrzymać. Kobieta była dość przestraszona, nie miała pojęcia, co dzieje się na drodze i co powinna zrobić. W końcu zdecydowała się na rzecz, która, jak twierdzi, naprawdę uratowała jej życie.

 

Co žena udělala?

Ve svém voze nejela sama, ale jela se svým synem, který seděl na zadním sedadla. Když jí začali ostatní řidiči obkličovat, řekla svému synovi, ať vezme telefon a zavolá policii, které vylíčí, co se na dálnici děje. Ten uposlechl a policii zavolal. To, co jim policie řekla je šokovalo ještě více a doslova je vystrašilo. Radou policie bylo, že se mají snažit jet dále, i za cenu poškozeného vozu. Také jim řekla, že když už budou nuceni zastavit, musí se ve voze zamknout a v žádném případě nesmí otevírat.

 

Nakonec ostatní donutili ženu zastavit

Auta, která ženu obklíčila, ji nakonec donutila zastavit, jelikož jinou možnost neměla. Johanna Jacobssonová uposlechla policii a ve svém voze se zamkla. Byly to nejhorší chvíle jejího života, jelikož pociťovala velký strach. Hlavně když se k jejímu vozu blížilo několik mužů, kteří požadovali otevření auta. To však neudělala a muži začali být agresivní. Naštěstí se z dálky rozezněly policejní majáky, které byly vysvobozením.

Agresivní muži nasedli do vozů a začali ujíždět

Policejních vozů dorazilo na místo hned několik. Většina se vydala pronásledovat ujíždějící řidiče. Jeden zastavil u ženy a ona tak mohla konečně odemknout a vylézt z vozu. Policistovi znovu zopakovala, co se já stalo. Ten jí řekl, že měla velké štěstí. Jednalo se totiž o gang obchodníků s bílým masem. Tedy o gang lidí, kteří takto zastavují ženy a hned je unášejí. V podstatě si tím, že nechtěla zastavit ani otevřít zachránila život. Celý příběh má šťastný konec i v tom, že se mužům zákona podařilo agresory dohnat, pochytat a ty nyní čekají v cele na verdikt soudu.

Scroll to Top