Lakier do paznokci Ci to powie. Co mówi o Tobie Twój ulubiony odcień?

Lakier do paznokci to niezbędny dodatek każdej kobiety. Jednak kolor ujawnia więcej, niż by chcieli. Nie jest tajemnicą, że każda kobieta ma kilka swoich ulubionych odcieni, pomiędzy którymi zmienia się. Nie tylko mogą wyglądać ładnie i ciekawie, ale nie należy zapominać, że taki odcień wiele mówi o kobiecie.

 

Czarny

Jeśli używasz lakieru do paznokci w tym odcieniu, charakteryzuje Cię to jako kobietę dominującą, która lubi mieć rzeczy w rękach. Pamiętaj, że często może to znacząco zniechęcić niektórych mężczyzn.

Czerwony

Albo to, albo burgund. Jeśli wybierasz go bardzo często, wyraźnie pokazujesz, że lubisz okazywać emocje, a także jesteś pełen pasji. Nie możemy zapominać, że ten kolor również wygląda bardzo seksownie.

Różowy

Wybierają go te kobiety, które mają raczej wrażliwą naturę. Mogą też łatwo zostać bezbronni. Często szukają porad u innych, a ich samoocena jest zwykle niższa. Znajduje to również odzwierciedlenie w ich zachowaniu, kiedy często po prostu stoją z boku.

Żółty

Jeśli używasz tego lakieru, mówi to o Tobie, że lubisz zabawę, że nie lubisz się nudzić, tak samo jak może powiedzieć o Tobie, że potrafisz być zakochana i zmysłowa. Krótko mówiąc, wiadomo, że nie prowadzisz siedzącego trybu życia i nigdy nie będziesz się z tobą nudzić.

Niebieski

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie

Jeśli masz niebieski kolor na paznokciach, to jesteś kobietą przede wszystkim godną zaufania, ale jednocześnie spokojną, a czasem cichą. Często możesz należeć do grona lojalnych. Zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Zielony

Będziesz cierpieć z powodu ogólnej przyzwoitości, a także ogólnej równowagi. Zawsze chcesz sprawiać eleganckie wrażenie i właśnie to mówi o Tobie ten odcień. Lubisz głównie spokojniejszą rozrywkę, taką jak czytanie różnych książek lub oglądanie filmów artystycznych.

fioletowy

Na pierwszy rzut oka jesteś miły, jesteś też zabawny, a jednocześnie otoczenie mówi, że jesteś bardzo praktyczny i ostrożny. Możesz być kobietą lub dziewczyną, która dobrze odnajduje się przede wszystkim w życiu rodzinnym.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie

Scroll to Top