Ludzie mogą teraz adoptować emerytowane psy robocze sił powietrznych

Urzędnicy Sił Powietrznych w Joint Base San Antonio-Lackland skontaktowali się społeczeństwem i wezwali ludzi do adopcji emerytowanych psów wojskowych.

Po służbie ojczyźnie futrzani weterani potrzebują kochających domów, w których mogliby cieszyć się emeryturą.

Do adopcji psa zachęca się zarówno żołnierzy, jak i osoby cywilne; Trzeba się tylko przygotować na to, że proces ten może potrwać nawet dwa lata i że trzeba spełnić pewne wymagania.

Na przykład osoby, które chciałyby adoptować, muszą mieć półtorametrowe ogrodzenie i dobre referencje.

Nie mogą mieć już więcej niż trzy psy i nie mogą mieć dzieci poniżej piątego roku życia.

Muszą także odpowiedzieć na pytania dotyczące tego, jak planują opiekować się psem, w tym podać informacje na temat wybranego lekarza weterynarii.

Adopcja zwierząt domowych staje się coraz bardziej popularna, ponieważ ludzie zdali sobie sprawę, że miliony zwierząt potrzebują domu, a także problematyczny charakter kupowania zwierząt od sklepu lub hodowcy.

Jednak większość ludzi jest bardziej zainteresowana adopcją szczeniaka lub młodego psa niż dorosłego lub starszego psa i tendencja ta jest zauważalna także w przypadku psów wojskowych.

Siły Powietrzne zauważają, że wiele osób jest bardziej zainteresowanych adopcją szczeniąt, które nie przeszły przez program, a mniej psami, które ukończyły służbę.

Jednak adoptując psa-weterana, otrzymujesz psa, który jest niewiarygodnie dobrze wyszkolony i może nawet uratować cię od kłopotów.

Osoby zainteresowane adopcją jednego z psów mogą wysłać e-mail na adres

Mamy nadzieję, że wszystkie te ciężko pracujące szczenięta będą mogły w pełni cieszyć się emeryturą.

Scroll to Top