Mała dziewczynka szokuje swoim talentem! Nie uwierzysz, dopóki tego nie usłyszysz. Dla żartu wkłada do kieszeni nawet najsłynniejszych piosenkarzy. Jednocześnie ma jeszcze całe życie przed sobą. Ma dopiero 10 lat, a już widać, że ma ugruntowaną pozycję!

Ogromny talent może urodzić się dosłownie zawsze i wszędzie. I z pewnością dotyczy to dziesięcioletniej dziewczynki z Filipin, która nazywa się Cybele Gabuterová. Choć pochodzi z biednej rodziny, która nigdy by nie pomyślała, że ​​ich córka będzie miała tak niesamowity talent, teraz dosłownie cały świat się nią zachwyca.

Ta przytulna dziewczynka śpiewa. Ale nie byle jakie. Gdybyście usłyszeli jej głos, nawet nie pomyślelibyście, że to głos 10-letniej dziewczynki. Można się domyślić, że jest znaną piosenkarką, a co najważniejsze, dorosłą kobietą, która latami doskonaliła swój głos. Ale Cybele po prostu staje przed mikrofonem i tyle. Żadnych lekcji śpiewu, żadnych skomplikowanych ćwiczeń głosowych, to naturalny talent.

Głos, który zapiera dech w piersiach

Głos Cybele jest niezwykle mocny, głęboki, z naturalnym wyczuciem intonacji, rytmu i frazowania. Jej śpiew dosłownie wywołuje gęsią skórkę. Jak to możliwe, że tak mała dziewczynka ma taki głos? Cóż, niektórzy mówią, że to po prostu dar od Boga. Inni twierdzą, że pomoc rodzinie w utrzymaniu to cud. Pewne jest jednak, że takiego talentu nie widać na każdym kroku i szkoda byłoby go dalej nie rozwijać.

Odtwórz jej nagranie. Będziesz całkowicie zszokowany. Trudno uwierzyć, że to rzeczywiście głos małej dziewczynki!

Krok w stronę sławy?

Na szczęście dzięki internetowi o Cybele mógł dowiedzieć się niemal cały świat i już wiadomo, że nie zaginie w świecie. Ma mnóstwo ofert zarówno występów, jak i nagrań. Teraz wybierz dobrze i nie marnuj swojego talentu. To nie będzie łatwe. Ściga ją wielu nieszczerych łowców talentów, którzy mogą obiecywać jej góry i kopalnie, ale gdy tylko zarobią tyle, ile potrzebują, uciekają z pieniędzmi.

Miejmy nadzieję, że Cybele uda się uniknąć takich oszustów i trafić w ręce kogoś, kto naprawdę pomoże jej odnaleźć się w świecie show-biznesu i osiągnąć sukces. I być może usłyszymy o niej więcej.

Scroll to Top