Mama zaczęła pouczać swoją córeczkę. Reakcja psa rozbroi każdego, wszystko się nagrało.

Jakiś czas temu do sieci trafiło niesamowite nagranie. Możemy na nim zobaczyć małą dziewczynkę i jej czworonożnego przyjaciela. Kiedy mama zaczyna pouczać córeczkę, pies niespodziewanie staje po stronie dziecka. Jego reakcja zwala z nóg – nie do wiary, że tak się zachował.

Z pewnością gdyby nie to nagranie, nikt nie uwierzyłby, że wydarzyło się coś podobnego. Pewna Chinka była wściekła na swoje dziecko, jednak nie przypuszczała, że kiedy zacznie do niego przemawiać donośnym głosem, pies rasy golden retriever zacznie tak reagować.

Dwulatka zniszczyła nowy krem do twarzy swojej mamy.

„Byłam naprawdę zdenerwowana. Kupiłam krem i nagle nie było już połowy opakowania” – zwierza się kobieta, jak cytuje „Daily Mail”.

Pupil Harry postanowił wyrazić swój sprzeciw i stanąć po stronie dziewczynki. Najpierw zaczął warczeć na mamę, a potem zaczął przytulać się do dwulatki. Ten widok rozbroi każdego!

Imię psa nie zostało wybrane bez powodu – „Harry”, na cześć legendarnego czarodzieja, który był prawdziwym bohaterem, podobnie jak ten wspaniały golden retriever!

Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej!

Scroll to Top