Matka samoživitelka žije v malém domě ze starého kontejneru

Nad některými věcmi nezbývá než zakroutit hlavou, neboť nás dokážou dokonale vyvést z míry. V tomto případě je to malý dům z kontejneru. Příběh pojednává o matce samoživitelce, která spolu se svými dcerami žije v obyčejném kontejneru. Ano, čtete správně, v kontejneru. Zpráva vás bude šokovat o to více, jakmile se podíváte, jak jejich příbytek vypadá. Pravděpodobně budete kroutit hlavou a nebudete se stačit divit.

 

 

Žije s dcerami v kontejneru

Žena, která je hlavní postavou tohoto článku, je maminkou děvčat. Jmenuje se Lula a se svými dcerami žije v obyčejné popelnici. Možná se vám to zdá jako velmi šílený nápad, ale není všechno hned takové, jak na první pohled vypadá. Podle Luly je totiž možné s trochou kreativity a šikovných rukou vytvořit něco krásného, například i dům snů z obyčejné popelnice.

Šikovné ruce, překvapivý výsledek

Když se Lula dostala do obtížné životní a finanční situace, naskytlo se jí velké štěstí. Dostala na bydlení obyčejný kontejner. Velkou výhodou bylo to, že ho dostala zcela zdarma, takže si nemusela dělat starosti placením. Jediné, čím se od té chvíle začala zabývat, byla výzdoba interiéru. Pojďte se podívat, jak krásně se jí to povedlo a jak její malý dům vypadá.

Co ukrývá plechový kontejner?

Plechový zelený, na první pohled velmi malý, kontejner se zdá být jako nevhodné místo pro bydlení s dětmi, nicméně jakmile se otevřou dveře, vše se změní. Už od dveří je evidentní, že nepůjde o žádný velký luxus, ale v tomto případě jde o krásně upravený interiér. Podlouhlá místnost v sobě zahrnuje obývací prostor se sedačkou a hromadou krásných dřevěných poliček. Na protější stěně od dveří se nachází pěkně zařízený kuchyňský kout. Ještě před ním jsou po pravé straně skleněné dveře do improvizované zahrady, se kterou si Lula dala opravdu velkou práci.

Ze zahrady lze vejít do vedlejší chatky, která v sobě ukrývá spací prostor. Tato chata je celá ze dřeva a je prosklená mnoha velkými okny. Navíc se zde nachází spací patro, takže je schopná ubytovat několik lidí najednou. Lula tu tedy s dcerami může krásně žít, a přitom si na tak malém prostoru nepřekážet. Vše je to jenom vůli chtít. Celkově tu vše vypadá velmi příjemně a Lula tu je s dcerami ve naprosto spokojená.

Scroll to Top