Mężczyzna przyprowadza bezdomnego trójnogiego psa do sklepu zoologicznego, aby kupić mu wszystko, czego dotknie, i znajduje mu dom na zawsze

Przekształcenie się z bezdomnego w szczęśliwego, rozpieszczonego i adoptowanego w ciągu zaledwie kilku dni jest możliwe i dokładnie to przydarzyło się trójnożnemu psu Kingowi dzięki osobowości YouTube’a Rocky’emu Kanace.
King nie miał w życiu zbyt wiele szczęścia, został porzucony przez poprzedniego właściciela, został nawet potrącony przez samochód i przeszedł amputację nogi. Pomimo tych strasznych wydarzeń, King nadal był szczęśliwym i kochającym psem. Jedyne, czego potrzebował, to kochająca rodzina, która go adoptuje i pokocha.
Kanaka chciał pomóc Kingowi, więc zabrał go do sklepu Petco, aby kupić wszystko, czego dotknie, i zamieścił film na swoim kanale YouTube, aby pomóc mu znaleźć stały dom.
Podczas kręcenia teledysku King był bardzo podekscytowany, ponieważ po raz pierwszy zobaczył tak wiele zabawek i smakołyków na raz. Dotknął wielu pysznych smakołyków, ale zabawki nie za bardzo go interesowały, a gdy szał zakupów dobiegał końca, dotknął nawet drogiej wieży dla kota. Ponieważ Kanaka obiecał kupić wszystko, czego dotknie, King również dostał tę wieżę.
Film miał ponad 1,9 miliona wyświetleń, a dzięki tej ekspozycji King został adoptowany przez życzliwą i kochającą kobietę (zobacz wideo tutaj ). Film przedstawiający szał zakupów znajdziesz na końcu artykułu i nawet jeśli trwa trochę dłużej niż 10 minut, zdecydowanie warto go obejrzeć. Jeśli chcesz zobaczyć więcej prac Kanaki, zajrzyj na jego kanał .

Rocky Kanaka właśnie podarował psu o imieniu King jeden z najlepszych dni w swoim życiu.

King został porzucony przez poprzednich właścicieli.

Został nawet potrącony przez samochód i przeszedł amputację nogi.

King pragnie po prostu być adoptowany przez kochającą rodzinę.

Kanaka zabrał go do Petco.

I obiecał kupić wszystko, czego King dotknie.

Pies jadał mnóstwo pysznych przysmaków i nie był zbytnio zainteresowany zabawkami.

Pod koniec szaleństw zakupowych dotknął drogiej wieży dla kotów.

Zgodnie z obietnicą, Kanaka też to kupił.

Dzięki popularności filmu King został  i ma teraz kochającą mamę.

Obejrzyj cały film poniżej:

Scroll to Top