Mikstura Na Zatkane Tętnice – Wystarczą 2 Szklanki Dziennie. Uchronisz Się Przed Chorobami Serca.

Ta mikstura pozwoli udrożnić zatkane tętnice i uchroni Cię przed chorobami układu krążenia. Zadbaj o swoje zdrowie. Masz je tylko jedno!

W dzisiejszych czasach możemy zaobserwować coraz to większą liczbę przypadków zachorowań na dolegliwości strony układu krążenia. Masz problemy z otyłością, cholesterolem czy ciśnieniem tętniczym?  A może jesteś obciążony genetycznie miażdżycą?

Jeśli tak to musisz koniecznie poznać przepis na napój, dzięki któremu uda Ci się nie poddać tym zagrażającym Twojemu życiu chorobom. Regularne spożywanie tej receptury znacząco wpłynie na Twoje zdrowie.

Dziś bardzo wiele osób ma problemy z podwyższonym ciśnieniem tętniczym krwi i cholesterolem. Ma to swój początek w niezdrowej diecie, jaką często wprowadzamy do swojego codziennego życia. Fast foody, niezdrowe przekąski, wysokosłodzone napoje, alkohol, to wszystko co w konsekwencji prowadzi do znaczącego podwyższenia prawidłowych wartości cholesterolu i ciśnienia.

Jeżeli pozostaniemy bierni w stosunku do zaistniałych problemów możemy w konsekwencji doprowadzić do miażdżycy, a dalej stwardnienia tętnic, choroby wieńcowej serca, czy udarów.

Prócz zmiany stylu odżywiania i wprowadzenia aktywności fizycznej możemy zmniejszyć ryzyko wystąpienia tych schorzeń lub zminimalizować ich objawy spożywając pewien napój. Oto on.

Ekstra mikstura na zatkane tętnice i choroby sercowe

Lista składników

  • rodzynki – 1 szklanka (około 200 g)
  • woda –  1 l
  • zielona herbata – 4 łyżeczki
  • starty imbir – dwie łyżeczki
  • miód – dwie łyżeczki

Sposób przygotowania

Wlewamy do garnka 1 l wody i wsypujemy rodzynki. Całość gotujemy przez około 10 minut. Co kilka chwil należy wszystko przemieszać. Po upływie określonego czasu ściągamy miksturę z palnika. W dalszej kolejności dodajemy zieloną herbatę oraz imbir.

Odstawiamy napój do ostudzenia, a następnie dodajemy miód, dokładnie mieszając. Mikstura jest już niemal gotowa. Należy ją teraz przelać do słoika i przykryć gazą.

Zostawiamy całość na minimum 8 godzin, aby wszystkie składniki się przegryzły. Po tym czasie napój możemy odcedzić, aby został sam wywar. Resztę składników możemy wyrzucić. Nie będą już nam potrzebne.

Naszą prozdrowotną miksturę należy pic 2 razy dziennie, przed posiłkiem. Nie zaleca się przekraczać 150-200 ml w jednorazowej dawce. Pamiętaj, dbaj o zdrowie!

Scroll to Top