Nadszedł koniec blond włosów. Pojawił się zupełnie nowy trend. Co? Jest platynowy lub skandynawski biały. Kobiety na całym świecie farbują się na ten odcień. Co o nim powiesz? Rozważasz go?

Był czas, kiedy każda kobieta chciała być tylko blondynką. Ale ten czas definitywnie minął, bo dzisiejsze trendy są zupełnie inne. Dlatego też nie widuje się już tak często blond włosów na ulicach. Trzeba powiedzieć, że ulice stopniowo zaczynają nabierać zupełnie innych odcieni. O czym to jest? Jest platynowy lub skandynawski biały. To wyraźny trend, który zyskuje coraz większą popularność. Czy lubisz to?

Lane of Massachusetts jako pionier

Kto pierwszy wpadł na ten trend? Całkiem możliwe, że była to stosunkowo znana blogerka Lane z Massachusetts, która kocha nie tylko podróże, ale także aktualne trendy. Z nimi związana jest także moda, makijaż i oczywiście kolor włosów. To właśnie ta blogerka zdecydowała się odwiedzić znanego fryzjera Daniela Tetrę. Nie jest też nowy w sieci społecznościowej, gdyż na swoim kanale HairLikeaBoss pokazuje wszystkie swoje kreacje na głowach swoich klientów.

Połączenie blogerki z fryzjerem doprowadziło do tego, że 20-latka zyskała skandynawską platynowo-białą fryzurę. Była pionierką tego stylu. Na reakcje nie trzeba było długo czekać. Jej fryzura została ogólnie dobrze przyjęta, co spowodowało, że podążyło za nią wiele fanek.

Trend także wśród gwiazd

Reakcja lawinowa związana z popularnością tej fryzury rosła w zawrotnym tempie. Dziś nie brakuje także celebrytów, którzy nie pozwalają na ten trend. Jeśli mamy spojrzeć na kilku najbardziej znanych, którzy naprawdę się nie boją, to są to Lady Gaga czy Chloe Kardashian. Oczywiście, nie są one jedyne.

A co powiesz na fryzurę? Lubisz to czy nie? Czy mogłabyś go założyć, zastanawiasz się nad tym, a może masz już dany kolor włosów? A jak otoczenie reaguje na Twój modny wygląd? Popisujesz się.

Scroll to Top