Aller au contenu
Accueil » Nejlepší recept na spalování tuku všech dob! Můžete zhubnout až 18 kilogramů za měsíc

Nejlepší recept na spalování tuku všech dob! Můžete zhubnout až 18 kilogramů za měsíc

  Už od dávných časů byla příroda hlavním zdrojem medicíny pro lidi. V přírodě můžeme najít všechny účinky a živiny které potřebujeme na vyléčení většiny nemocí které nás v životě zastihnou.

  To je důvod proč mnozí lidé opouštějí komerční léky a obracejí se na kouzlo přírody, využívaje vše co nám může nabídnout.

  Největší výhodou takového léčení je skutečnost že je velmi levné a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky, tedy pokud to nepřeženete s konzumováním.

  Přírodní nápoj který řeší mnoho zdravotních problémů je připraven z citronu a chia semínek. Tato skvělá směs pomáhá zabránit vzniku chřipky, vyčistí tělo a zabraňuje nahromadění tuku v našem těle. Je to poměrně populární recept na internetu a mnoho lidí si ho už stihlo oblíbit.

  Každá ingredience je velmi prospěšná pro naše celkové zdraví. No jakmile jejich zkombinujeme do nápoje, výsledek je dech beroucí. Nejlepší na tom všem je, že je velmi levný a ingredience si dokážete koupit v supermarketu.

  Co budete potřebovat:

  citronová šťáva
  Chia semínka (1 lžíce)
  Med (1 lžíce)
  Voda (1 ½ poháru)

  Příprava a použití
  Nejprve namočte Chia semínka na jednu hodinu. Jakmile do sebe vsáknou vodu, budou vypadat jako gelové kuličky, kvůli vláknině kterou obsahují. Následně všechny ingredience vložte do mixéru a začněte mixovat. Mixujte pořádně. Nápoj je připraven!

  Pijte ho denně, ráno. Tímto začnete akcelerovat váš metabolismus a budete ztrácet váhu rychleji a efektivně. Nezapomeňte se hýbat, toto je jen pomůcka – doplněk, a ne plnohodnotná náhrada za fyzickou aktivitu která je ten největší faktor v boji proti tuku! Také si vybírejte zdravé potraviny, nejezte nezdravé tuky, mějte vybalancované stravu která obsahuje zejména zeleninu, ovoce, ale také nějaké to maso, troška luštěnin a hlavně pijte dostatečně. Vodu.

  citron

  obsahuje vitamíny B, C a P, minerály jako například draslík, fosfor, fluor, sodík, hořčík, železo a kalcium. Je skvělý v čištění těla, má velmi málo kalorií (29 kalorií ve 100 gramech citrónové šťávy). Je bohatý na vlákninu, pomáhá elminovat toxiny z těla.

  Chia semínka

  mají skvělé antioxidační účinky. Jsou bohaté na vlákninu, kalcium, protein a omega-3 nenasycené mastné kyseliny. Dávají nám pocit sytosti a tedy eliminují hlad na delší dobu. Snižují hladinu krevního cukru.