Nie ma konieczności stosowania łoju jelenia wyłącznie do ust. Nadaje się na stopy, zadrapania i podczas zdejmowania pierścionka

Z pewnością doskonale znasz łój jelenia. A czy wiesz, że nie trzeba go stosować wyłącznie do ust? Pokażemy Ci inne jego zastosowania. Możesz być zaskoczony tym, do czego można go użyć. Zaczniemy oczywiście od popularnych klasyków. Jeśli masz suche i spierzchnięte usta, to najlepszy pomocnik, który w zabawny sposób umieści w Twojej kieszeni różnego rodzaju kremy. I do czego to później wykorzystać?

 

Zrogowaciała skóra

Bardzo często pojawia się na dłoniach, ale także na nogach. Jeśli chcesz sobie z tym poradzić, nie ma nic łatwiejszego niż nałożenie łoju jelenia na ten obszar. Ponieważ zawiera dużo tłuszczu, może bardzo dobrze zmiękczyć obszar. A to oznacza tylko jedno. Skórka zrogowaciała będzie w 100% przeszłością. Spróbuj i zobacz.

Zdejmowanie pierścienia

Nosisz biżuterię i musisz ją zdjąć? Ale co jeśli to nie zadziała? Zapomnij o mydle, płynie do mycia naczyń i różnych kremach. Pomoże w tym łój z jelenia. Nałóż go na palec, a następnie spróbuj zdjąć pierścionek. Dzięki zawartości tłuszczu masz pewność, że zsunie się z palca bardzo szybko i w dodatku bardzo łatwo.

Sucha skóra

Choć jesteśmy przyzwyczajeni do stosowania go wyłącznie na suche usta, prawda jest taka, że ​​łój jelenia można stosować także na inne suche miejsca na ciele. Możesz nawilżyć nim swoją suchą skórę. Z instrukcji można się dowiedzieć, że jest to zjawisko powszechne. Dzięki dużej zawartości tłuszczu doskonale natłuszcza daną okolicę.

Zadrapania

Czy spowodowałeś drobne, powierzchowne obrażenia i zadrapałeś rękę lub inne miejsce? Nie musisz rozpaczać. Weź łój z jelenia i namaść nim to miejsce. Nagle krwawienie i ból ustaną, a okolica będzie lepiej nawilżona, co będzie miało pozytywny wpływ na ogólne nawilżenie.

Pielęgnacja brwi

Chcesz go pielęgnować, czy chcesz go dostosować lub sprawić, że będzie bardziej wyraźny? Następnie nasmaruj opuszkę palca łojem jelenim i ostrożnie przesuń palcem po brwiach. Nagle zobaczysz, że będzie wyglądać lepiej. I nadal jest odżywiony.

Niefunkcjonalny zamek

Zamek w Twojej kurtce nie działa i nadal się zacina? Ktoś go pociera i trzeba go lekko nasmarować. Zapomnij o olejach, łój z jelenia jest lepszy. Nałóż lekko na palce, a następnie przesuń je po obu stronach zamka błyskawicznego. Spróbuj go włączyć i wyłączyć, a zobaczysz, że wszystko idzie gładko.

Scroll to Top