Nietradycyjna dekoracja ścienna nada domowi nowego charakteru. Co więcej, możesz sobie z tym poradzić sam

Chcesz mieć oryginalny i piękny dom? Skoncentruj się na ścianach. Tak może wyglądać wyjątkowa dekoracja ścienna, z którą również możesz sobie poradzić. Wystarczy postępować zgodnie z zaleconą procedurą, a możesz być pewien, że wynik całkowicie Cię zadziwi. A co więcej – wszystko możesz zrobić sam i nie jest to droga sprawa.

 

Czcionka

To naprawdę oryginalny pomysł dla każdego fana książek. Jeśli i Ty się do nich zaliczasz, dekorację ścian możesz wykonać w taki sposób, aby przypominała opisywane strony książki. Zaczynasz więc zastanawiać się, jaką książkę i jaką konkretną stronę uwiecznisz w ten sposób.

Dekoracje na rolkach

To bardzo ciekawa technika, w której za pomocą wałka tworzymy różne wzory na ścianie. Oczywiście nie trzeba robić podanych wałków z różnymi motywami, można je też kupić. Następnie wystarczy wybrać odpowiedni kolor i można zaczynać.

Wielkie zdjęcie

Trzecia opcja jest w zasadzie klasyczna. Dekoracja ścienna może przybrać formę obrazu. Aby jednak zachować oryginalność, nie kupuj danego obrazu, tylko wykonaj go samodzielnie. Wystarczy zwykła zasłona prysznicowa i prosta drewniana konstrukcja. Brzmi banalnie, a efekt jest doskonały.

Naklejki

Wielki hit ostatnich lat. Ponownie masz możliwość wyboru różnych ścieżek. Pierwszym z nich jest zakup wybranych naklejek ściennych. Można też kupić taśmę klejącą lub tapetę samoprzylepną i następnie wyciąć poszczególne wzory. Rezultat będzie w 100% doskonały, niezależnie od wybranych motywów.

Ozdoba ze sznurka

Tytuł dość wyraźnie wskazuje, co będziesz tworzyć. Weź kilka gwoździ i wbij je w ścianę. Po prostu rozciągasz między nimi zwykły sznurek, jeśli uznasz to za interesujące. Kiedy już skończysz, zrób na przykład zdjęcia i użyj pinezek, aby przypiąć je w określonym miejscu.

Oryginalne malowanie

Uwolnij swoją kreatywność i stwórz zupełnie wyjątkowe dzieło sztuki na swojej ścianie. I że na pierwszy rzut oka będzie wyglądać jak odrobina koloru? Czy to jest poprawne. Czy wyglądają absolutnie idealnie, a może macie inne zdanie?

Scroll to Top