Oczyść Płuca Naturalnymi Sposobami. Lekarze Polecają Biernym Palaczom Oraz Osobom Narażonym Na Smog

Cztery produkty, które pomogą Ci oczyścić płuca!

Płuca to jeden z najważniejszych organów w naszym ciele. Raz uszkodzone długo dochodzą do siebie.

Paląc tytoń pozwalasz, aby na pęcherzykach płucnych osadzały się szkodliwe i rakotwórcze substancje. Mieszkając w dużych aglomeracjach miejskich wdychasz smog, na który nie masz wpływu. Skutkiem złej jakości wdychanego powietrza może być przewlekły kaszel, zdławienie, chrypa.

Najlepszym sposobem na oczyszczenie płuc jest rzucenie palenia. Jeśli nie jesteś w stanie zmienić teraz swoich nawyków, poniżej znajdziesz cztery produkty, które naturalnie wspomagają proces czyszczenia płuc…

Czosnek – ma tyle zalet, że ciężko je wszystkie wymienić.

Naturalnie występujący w przyrodzie antybiotyk o szerokim spektrum działania. Regularnie spożywany wspomaga odporność, działa wirusobójczo. Zdecydowanie zasługuje, aby zagościć w diecie regularnie, nie tylko jako dodatek do potraw.

Grejpfrut – owoc z gatunku cytrusów, wspomaga funkcjonowanie naszego organizmu przez dużą ilość antyoksydantów.

Badania wskazują, że składniki w nim zawarte mogą nawet zatrzymać rozwój komórek rakowych. Definitywnie jest wart cyklicznego spożywania.

Marchew – niepozorne warzywo, bagatelizowane przez wielu z nas. Jest to swoista bomba witaminowa.

Jej właściwości potrafią neutralizować i minimalizować wpływ nikotyny na nasz organizm. Najwięcej witamin dostarczy spożywana na surowo lub w postaci niepasteryzowanego soku jednodniowego.

Taki sok można również przygotować samemu. Świeżo wyciskany smakuje najlepiej i najbardziej też nam pomaga.

Imbir – istotnie pomaga proces oczyszczania płuc przez rozszerzanie naczyń krwionośnych, co z kolei przyczynia się do usuwania śluzu z oskrzeli.

Drogocenne właściwości imbiru pozwalają na regenerację narządów układu oddechowego, wspierając nasze starania o zdrowie.

Scroll to Top