Oryginalne wianki adwentowe jako inspiracja na Święta Bożego Narodzenia. Każdy może je zrobić

Niezależnie od tego, czy lubisz święta dużo, czy trochę, z pewnością masz wieniec adwentowy. Zobacz ciekawe inspiracje jak to może wyglądać. Do pierwszej niedzieli Adwentu zostało jeszcze sporo czasu, więc można zacząć szukać czegoś podobnego, ale można też zacząć robić to samemu. Jak widać na poszczególnych zdjęciach, nie jest to nic skomplikowanego.

 

 

Może zmieścić się wszędzie

Nie ma znaczenia, gdzie postawisz taki wieniec adwentowy. Może być stolikiem kawowym w salonie, może być komodą, ale także parapetem czy półką. To zależy tylko od Ciebie. Ważne jest, aby znaleźć miejsce, w którym będzie pasować i gdzie będzie również świetnie wyglądać.

To także łatwe

Nie musisz się martwić, że nie będziesz w stanie wykonać wieńca adwentowego. Niektóre dekoracje są bardzo proste. Jak widać, niektóre to po prostu kilka świec w słoikach. I nie trzeba też kierować się tym, że ma być okrągły. Dziś wiele gospodarstw domowych ma już różne alternatywy, na przykład te, w których świece są klasycznie umieszczane obok siebie.

Naturalne rzeczy są hitem

Jeśli chcesz samodzielnie wykonać wieniec adwentowy, nie bój się wykorzystać rzeczy, które masz pod ręką. Nie tylko są bezpłatne, ale także świetnie wyglądają. Najlepiej w danym przypadku użyć gałązek, a także szyszek. Zobaczysz, że to najlepszy wybór. Możesz także użyć drewna.

Nie bój się koloru

Jeśli połączysz różne kolory, na pewno niczego nie zepsujesz. Jak widać, wszystko będzie wyglądać świetnie. Można wykorzystać kolory typowe dla świąt Bożego Narodzenia, czyli biały, czerwony lub dowolny inny. Ważne, żeby wianek Ci się podobał i żeby idealnie pasował do Twojego wnętrza.

Zainspiruj się zdjęciami

Jeśli kończą Ci się pomysły, nie martw się. Możesz mieć ich wiele, patrząc na poniższe zdjęcia. Staną się doskonałą inspiracją dla wszystkich, którzy chcą udekorować swoje wnętrze na tegoroczny Adwent nie tylko doskonale, ale także w oryginalny sposób.

Scroll to Top