Oryginalny obrączka na serwetki, która w tym roku będzie ozdobą Twojej świątecznej deski

Obręcz na serwetki to niezbędny element nakrytego stołu. Nauczymy Cię jak to zrobić. Przyda się na Święta. I nie tylko na te święta. Można z niego skorzystać w zasadzie w dowolnym momencie. Kiedy powiesz potencjalnemu gościowi, że zrobiłeś to sam, będzie cię podziwiać.

 

Obrączka na serwetki z motywem kwiatowym

Pierwszym wariantem, któremu się przyjrzymy i który może być dla Ciebie ciekawą inspiracją, jest wersja obrączki na serwetki z motywem kwiatowym. Subtelny brązowy kolor, ciekawe wykorzystanie koronki i motyw kwiatowy stanowią ciekawe, neutralne połączenie. Z łatwością możesz używać tych pierścieni przez cały rok, zarówno zimą, jak i latem.

Obrączki na serwetki z motywami bożonarodzeniowymi

Zbliżają się święta ciszy i spokoju. Czas więc zastąpić klasyczne dekoracje świątecznymi. Przyda się też obrączka na serwetki z tym motywem. Wystarczy zrobić wersję podstawową i uzupełnić ją dekoracjami np. ze znanego materiału fimo. Sprawdzonymi motywami są choinka lub prezent świąteczny. Do nowoczesnych należą pierniki bożonarodzeniowe czy Święty Mikołaj.

Pierścionki na serwetki z perłami

Szukasz wariantu, który będzie sprawiał luksusowe wrażenie i będzie uniwersalny? To jest ten właściwy. Dziś perły kosztują kilka koron, a mimo to nadal kojarzą się z wrażeniem, że są one nieosiągalne finansowo. Więc nie używaj go do tego. Można je wykorzystać zarówno do dekoracji boków, jak widać na zdjęciu, jak i do innych wariacji. Nie ma ograniczeń dla wyobraźni.

Obrączka na serwetki ze wstążką

Sprawdzony klasyk, który może mieć setki różnych wersji. To zależy tylko od tego, jakiej wstążki użyjesz. Możesz to także dowolnie zmieniać. Kolor czerwony jest odpowiedni na Boże Narodzenie, gdy jest Wielkanoc, można go zmienić na zielony.

I nie musisz ograniczać się tylko do klasycznej wstążki. Można to uzupełnić innymi dekoracjami. Gdy zbliżają się święta, może to być dzwonek, który w przyszłości będzie można wymienić na cokolwiek innego. To zależy od Ciebie.

Scroll to Top