Otec s dcerou přezpívali písničku ze známého animáku a internet se je neumí nabažit. Už nyní si získaly srdce milionů lidí na světě

Na internetu se před pár dny objevilo video mladé dvojice, která směle přezpívané písničku ze známého animáku Toy Story: Příběh hraček. Přezpívaná verze písničky s názvem „Máš ve mně přítele“ si získala nejen více než 3 miliony zhlédnutí, ale i mnoho fanoušků.

Slečna Claire Ryann, která má 4 roky, si zazpívala ve videu se svým tátou, který je doprovázel na kytaru a zpíval první část písničky. Předtím, než Claire začne zpívat svou část se ujistí otázkou, která ovšem neubírá na kráse jejího celkového přednesu.

Po celou dobu dvojice udržuje oční kontakt, což jen utvrzuje jejich pozitivní vztah a zároveň slova písně. Tato píseň ukázkově znázorňuje pozitivní vztah nejen mezi dvojicí, ale i harmonii a lásku v rodině.

Nám se velmi líbí tento typ důkazu lásky mezi otcem a dcerou a určitě bychom přivítali i další písničky od této nadějné dvojice. Naše srdce si určitě získali, a co vaše?

Scroll to Top