Oto, co się stanie, jeśli umieścisz w sypialni miskę soli i octu. Odkąd znam tę sztuczkę, wszystkie moje problemy zostały rozwiązane!

Jeśli kiedykolwiek widziałeś szklankę soli na czyjejś posesji i zmarszczyłeś brwi ze zdziwienia, dziś poznasz przyczynę. Jest to bardzo przydatna i korzystna sztuczka, która przynosi domowi szczęście i dobrobyt. I nie są to opowieści starych żon.

Sól jest najskuteczniejszym składnikiem oczyszczającym energię w domu. Jeśli cierpisz na chroniczne zmęczenie, ponury nastrój, smutek, a nawet apatię, jest bardzo prawdopodobne, że skumulowałeś w swoim domu negatywną energię. Wizyta z przedostatniego tygodnia mogła z łatwością ci to sprowadzić. Wystarczy, że ktoś zazdrości Ci nawet najdrobniejszego szczegółu.

Jak posprzątać swój dom?

Wymieszaj łyżkę wody, łyżkę octu i łyżeczkę soli. Nie rozpuszczaj soli, po prostu wsyp ją do płynu i pozwól jej opaść na dno. Powinno pozostać widoczne. Niektórzy ludzie w innych krajach również sprzątają dom, napełniając szklaną miskę solą i polewając ją octem.

Jeśli jednak zdecydowałeś się na mieszankę soli z wodą i octem, przełóż ją do szklanej miski lub słoika i postaw pojemnik w pomieszczeniu, w którym spędzasz większość czasu. W sypialni, salonie czy kuchni pojemnik z solą powinien znajdować się w jasnym miejscu. Jeśli w całym domu poczujesz się chory, możesz rozstawić pojemniki z solą w każdym pokoju.

Po 24 godzinach sprawdź, czy sól wypłynęła na powierzchnię kubka. Jeśli sól jest na wierzchu, wylej ją całą i powtórz proces. Powtarzaj tę czynność tyle razy i tyle dni, aż sól pozostanie na dnie kubka. Wtedy będziesz mieć pewność, że Twój dom zostanie oczyszczony z negatywnej energii i zobaczysz, że Ty też poczujesz się lepiej. Procedurę tę można powtórzyć w dowolnym momencie, a dla ostrożności nawet kilka razy w miesiącu.

Ma to naukowe wyjaśnienie

Jeśli zastanawiasz się i kręcisz głową, mówiąc, że to bzdury, przestań. Czyszczenie energią soli ma naukowe wyjaśnienie, zostało to udowodnione kilkadziesiąt lat temu. Sól nasyca powietrze jonami ujemnymi, które następnie wytwarzają dodatnie wibracje. To doskonała metoda, która posprząta Twój dom, nawet jeśli czujesz się całkiem dobrze.

Do oczyszczania domu wykorzystywana jest także aromaterapia, czyli energia promienista emitowana przez niektóre rodzaje roślin i prawie wszystkie rodzaje zwierząt. Najbardziej znanymi połykaczami negatywnej energii są koty, ale nie tylko one. Każda futrzana osoba w twoim domu zrobi ci to samo. Nie należy się tego spodziewać po rybach, wężach i zwierzętach terrariowych. Ponadto w dalszym ciągu importuje się w tym celu oryginalne kamienie solne i fragmenty z kopalni soli. I od wieków.

Czy słyszałeś coś o oczyszczaniu domu z negatywnych energii soli, czy jest to dla Ciebie nowość?

Scroll to Top