Pies ucieka z domu, aby co wieczór dołączyć do kąpieli dzieci sąsiadów

Dobre towarzystwo może zamienić nawet najnudniejsze zajęcia w coś, na co warto czekać.

Wystarczy zapytać Aeidę, która zaczęła się skradać, aby dołączyć do kąpieli dzieci sąsiadów, mimo że zwykle nienawidzi kąpieli.

Niemal każdej nocy mały czarny Staffie zakrada się do sąsiedniego domu i przyłącza się do mydlanej zabawy. Stało się to wieczorną rutyną, którą obie rodziny uważają za równie zabawną i cenną.

Aeida od dawna była częstym widokiem w domach sąsiadów; Aeida i pies sąsiadów, Cashew, są nierozłączni, odkąd rodzina wprowadziła się do domu obok.

Obydwa szczeniaki nie mogły się sobą nacieszyć i zawsze chciały się spotkać.

Ich więź stała się tak silna, że ​​obie rodziny w końcu zgodziły się na umieszczenie psich drzwi między swoimi domami.

W ten sposób zarówno Cashew, jak i Aeida mogły przychodzić i odchodzić, kiedy im się podobało, i spędzać razem jak najwięcej czasu.

Teraz w obu domach równie prawdopodobne jest, że zobaczysz nerkowca jako Aeidę; kochają swoje rodziny jak własne.

Aeida szczególnie lubi dzieci sąsiadów i uwielbia się z nimi bawić i wygłupiać.

Teraz poszła o krok dalej i zdecydowała się zostać ich towarzyszką kąpieli.

Pewnej nocy, zaledwie kilka tygodni temu, rodzina Aeidy zauważyła jej zniknięcie i założyła, że ​​poszła bawić się z Cashewem.

Wkrótce jednak otrzymali zabawną wiadomość od sąsiadów, która ujawniła, co naprawdę planuje Aeida.

„Nasi sąsiedzi wysłali nam wiadomość na Facebooku, na której Aeida siedziała w wannie. Wierzymy, że zrobiła to po raz pierwszy” – powiedziała w wywiadzie dla „ The Dodo ” mama Aeidy, Nicole Ackehurst .

Ackehurst ujawniła również, że Aeida zwykle nie znosi kąpieli, ale teraz niemal co wieczór zakrada się do niej, aby dołączyć do kąpieli dzieci.

Najwyraźniej Aeida musi tak bardzo kochać dzieci sąsiadów, że nawet kąpiel staje się przyjemnością. To jest miłość!

Aeida ma własną stronę na Instagramie,  , wypełnioną uroczymi zdjęciami z jej codziennego życia, w tym oczywiście zdjęciami z wanny i zdjęciami z jej najlepszą przyjaciółką Cashew.

Ścisła więź między psami i ich rodzinami jest naprawdę piękna. Obydwa szczeniaki są błogosławione, że mają siebie nawzajem i są otoczone tak wielką miłością.

Scroll to Top