Aller au contenu
Accueil » Pod jednou střechou s upíry ! Rostliny, které z vás vysávají veškerou energii a naopak ty co jsou prospěšné ?

Pod jednou střechou s upíry ! Rostliny, které z vás vysávají veškerou energii a naopak ty co jsou prospěšné ?

  Co se rostlin týče, není lidská láska o nic méně důležitější, než včasné zalévání a kvalitní půda.

  Rostliny se vám za vaši každodenní péči dokážou odvděčit. Čistí vzduch a přebírají na sebe negativní energii, která se akumuluje v prostorách během celého dne.

  Aura rostlin je velmi složitá.

  Čím více se bude shodovat s vaší aurou, tím více sympatií budete pociťovat vůči určitým rostlinám. Správně vybrané rostliny zlepší nejen energii domu, ale také vaši duchovní a fyzickou pohodu.

  Dnes vám představíme rostliny, kterých byste se měli držet, ale také těch, kterých byste se raději měli vyhnout.

  Rostlinní vysavači energie

  Břečťan

  Stejně jako jiné popínavé rostliny, i břečťan přitahuje do domu různé nemoci a neshody. Není vhodné, abyste si jej udržovali ani v kancelářích. Břečťan v sobě nese mužskou energii, čímž se snaží vyštvat z domu jakéhokoli muže, ve kterém se nachází.

  Monestra

  Na tuto rostlinu si dávejte obrovský pozor! V žádném případě ji nedávejte do ložnic a dětských pokojů. Jsou-li v domě děti nebo starší lidé, monestra se na nich začne aktivně přiživovat. Je lepší, pokud se ve vašem domě nebude vůbec nacházet.

  Difenbachia

  Nevhodné pro malé prostory. Bere energii bez rozdílu – pozitivní i negativní. Lépe se jí bude dařit v prostorných pokojích, kde se stane dobrým čističem vzduchu.

  Begonie

  Upír, který bude pracovat ve váš prospěch. Pokud se k vám chystá několik hostů, postavte jeden nebo dva květináče s touto květinou na jižní parapet. Begonie si vezme veškerou energii – pozitivní i negativní, a po chvíli vám vrátí jen tu dobrou část.

  Orchidej

  Ano, ano, je to pravda! Mnoha milovaná rostlina dokáže vysát veškerou energii od obyvatel domu. Je obzvláště nebezpečná pro nerozhodné lidi se slabou vůlí. Nejsilnější účinek orchideje se projevuje v noci a v době svítání.

  Prospěšné rostliny

  Pelargonie

  Zářivé pelargonie vás ochrání před ureknutím, spiknutím a kletbami, odstraní závistivou a nepřátelskou energii. Pokud vás nebo vaše blízké trápí noční můry a úzkost, postavte si pelargonie do ložnice na parapet. Vytvoří útulnou a příjemnou atmosféru.

  Azalka

  Energie této rostliny rozhání drby, sobectví a malichernost, pomůže vám dosáhnout osobního úspěchu. Azalka příznivě ovlivňuje pohostinné, dobromyslné osoby, dodává jim sílu a zdraví.

  Fikus

  Pokud se potřebujete postoupit na vašem kariérním žebříčku, ale jisté brzdící faktory vám to neumožňují, pořiďte si alespoň jeden takový květináč. Energie fíkusu přispívá k rozvoji organizačních dovedností, intuice a pomáhá činit správná rozhodnutí, berouce v úvahu i následné důsledky.

  Zelenina

  Nenahraditelná rostlina do kuchyně s plynovým sporákem. Žádná digestoř vám nemůže pomoci tak účinně jako 3-4 velké exempláře zelence. Podpoří vaši aktivitu a dodá vám veselou náladu.

  dracena

  Tato rostlina bude ve vašem domě udržovat dobrotu a duševní teplo. Posílí váš optimismus, zvýší pozitivní energii a zlepší kvalitu života. Za nejsilnější se považuje ta rostlina, která je vlastnoručně vypěstována z malého řezu.

  Zaujal vás článek, který jste právě četli? Budeme rádi, pokud jej podpoříte lajkem, sdílením nebo komentářem.