Polska młodzież pomaga psom ze schronisk – efektem pracy jest piosenka, która niesie za sobą ważne przesłanie.

Kupienie psa jest dla wielu ludzi pierwszą opcją, która przychodzi do głowy. Chcą mieć uroczego, małego szczeniaka, który będzie z nimi od początku swojego życia. Niestety niejednokrotnie mają miejsce sytuacje, w których dochodzi do porzucenia pupili, kiedy już dorosną.

Polska młodzież pochodząca z Gdańska i Gdyni zdawała sobie sprawę z tego problemu i postanowiła, że coś z tym zrobi. Młodzi ludzie wpadli na pomysł nagrania piosenki razem z teledyskiem. Poza tym zajęli się sesją zdjęciową, w której pozowały starsze psy ze schroniska Ciapkowo. To, co robią, ma na celu zwrócenie uwagi ludzi na porzucone psy i pomoc w znalezieniu domu tym biednym, niekochanym zwierzętom.

Utwór zatytułowany ,,Pieskie życie” przedstawia historię starszych psów, które przebywają w schronisku. Tekst jest bardzo przemyślany i potrafi naprawdę zadziałać na emocje odbiorcy.

Tekst został napisany w całości właśnie przez tych młodych, wspaniałych ludzi w wieku 14-22 lat. Pracowano nad wszystkim przez kilka miesięcy. Teledysk do utworu został nakręcony w schronisku Ciapkowo.

„Wzięli dla popisu, jaki ładny piesek, znudziła się zabawka, więc zostawili w lesie…” – w tekście zwraca uwagę jeden z wykonawców.

Koniecznie zobaczcie, jak bardzo postarała się polska młodzież – kliknijcie w nagranie poniżej!

Oprócz piosenki, zorganizowali także niesamowitą sesję zdjęciową, która miała na celu zwrócić uwagę na starsze psy, którym ciężej znaleźć dom. One także potrzebują miłości i chciałyby, żeby chociaż na starość ktoś się nimi zaopiekował, gdy nie doświadczyły miłości przez całe swoje pieskie życie. Młodzi ludzie chodzili z tymi pieskami na spacery, opiekowali się nimi, a nawet sami zrobili ubranka, które widać na zdjęciach.

Ta wspaniała młodzież to dowód na to, że każdy może pomagać. Wystarczą chęci i wielkie serce. Gratulujemy i wspieramy ten projekt!

Scroll to Top