Poznaj Goliatha, uroczą krowę wychowaną z 3 psami, która myśli, że też jest psem

Pod wieloma względami Goliat i jego trzej bracia są do siebie bardzo podobni. Wszystkie są milutkie, puszyste i bardzo kochane przez resztę rodziny.

Ale jest jedna rzecz, która wyróżnia Goliata: wszyscy jego bracia to psy, a Goliat to cielę!

Shaylee Hubbsa

Goliat urodził się na farmie mlecznej i miał zostać wysłany na rzeź, kiedy Shaylee Hubbs i jej rodzina wkroczyli i uratowali biedne cielę i przywieźli je do domu, na swoje ranczo w Danville w Kalifornii.

Tam Goliat wkrótce zaprzyjaźnił się z trzema przyjaznymi psami rodziny. W rzeczywistości tak bardzo związał się ze swoimi nowymi braćmi, że zaczął wierzyć, że on też jest tylko dużym szczeniakiem.

Shaylee powiedziała , że jest „całkiem pewna”, że Goliat myśli, że jest psem:

„Wychowywał się z naszymi trzema psami i codziennie przebywał w ich towarzystwie. Gonią i bawią się razem, on patrzy, jak jedzą psią karmę i piją wodę z misek i naśladuje je, a nawet leży w ich psich legowiskach. Uwielbia nawet drapanie po szyi wokół ucha.

Shaylee Hubbsa

Goliat przejął kilka wskazówek i wskazówek od swoich psich braci.

Chociaż Goliat nie powinien przebywać w domu, pewnego dnia rodzina wróciła do domu i zastała Goliata szczęśliwie spędzającego czas w domu.

zdjęcie przedstawiające Goliata przytulonego na rodzinnej kanapie. Goliat, obserwując, jak jego starszy brat i najlepszy przyjaciel, dog niemiecki Leonidas, relaksuje się na kanapie, doszedł do wniosku, że powinien także zdrzemnąć się na wygodnych meblach.

„Zostawiliśmy drzwi otwarte na 5 minut” – skomentowała Shaylee.

Na szczęście dla Goliata nikt nie może się oprzeć jego uroczej twarzy, a jego włamania spotykają się z humorem i współczuciem: „Jeśli wejdzie do środka, pozwolimy mu odpocząć przez kilka minut, lmfao” – Shaylee powiedziała w odpowiedzi na komentarz pod jej postem.

Shaylee Hubbsa

Goliat naprawdę wiedzie teraz dobre życie. Kiedy po raz pierwszy przeprowadził się na ranczo, był tak malutki i słaby, że nie mógł chodzić, a rodzina mogła go z łatwością podnieść, ale teraz kwitnie i cieszy się życiem na ranczu nie tylko ze swoimi trzema braćmi, ale ze wszystkimi innymi zwierzętami na posiadłości, takie jak konie, alpaki i kozy i nie mógł być szczęśliwszy.

Scroll to Top