Poznaj Meow Meow, puszystego nowego zrzędliwego kota, który staje się wirusowy na Instagramie

W zeszłym roku ze złamanym sercem dowiedzieliśmy się o śmierci Grumpy Cat. Grumpy Cat, której prawdziwe imię brzmiało Tardar Sauce, skradła wszystkie nasze serca swoją nieodparcie zrzędliwą twarzą i zawsze będziemy pamiętać i pielęgnować radość, którą zarażała.

Teraz w miejscu, w którym skończył Grumpy Cat, pojawia się nowy kotek i jesteśmy pewni, że Tatar Sauce byłby szczęśliwy, gdyby dowiedział się, że inny kotek w dalszym ciągu błogosławi świat szczęściem, jakie może zapewnić tylko twarz naprawdę niezadowolonego kociaka.

Meow Meow, słodki mały kotek z Tajwanu, ma twarz, która nie pasuje do jej delikatnej osobowości.

Znaki na twarzy Meow Meow sprawiają, że wygląda na wściekłą, a ludzie mówią, że wygląda na jeszcze bardziej wściekłą niż nasz ukochany Grumpy Cat.

Meow Meow porzuciła ją pierwsza właścicielka i przez jakiś czas musiała mieszkać w sklepie zoologicznym.

Jednak pomimo tego, co mówi jej twarz, niefortunne doświadczenia życiowe tej kotki nie wywołały w niej wściekłości.

Obecna właścicielka Meow Meow, która adoptowała Meow Meow, gdy ten przyciągający wzrok kotek miał dziesięć miesięcy, twierdzi, że jest bardzo słodka i czuła.

W wywiadzie dla  ujawniła, że ​​Meow Meow budzi ją każdego ranka, delikatnie masując ją łapami.

Ujawniła także inną część uroczej porannej rutyny Miau Miau: „Po [śniadaniu] myje się i wskakuje do jednego ze swoich ulubionych miejsc w pobliżu okien, aby obserwować ptaki. Czasami nawet sama zaciąga zasłony, żeby usiąść i lepiej się przyjrzeć.

Najwyraźniej Meow Meow ukrywa słodką i kochającą naturę za swoją zrzędliwą powierzchownością.

Ale to ta wściekła twarz sprawiła, że ​​internet się w niej zakochał. Ludzie po prostu nie mają dość pięknie niezadowolonej twarzy Meow Meow.

Zniesmaczone spojrzenie Meow Meow nadaje jej atmosferę wyniosłości i autorytetu, a jej biografia  żartobliwie stwierdza, że ​​„wygląda na wściekłą, ale słodką; Chce być księżniczką, ale bardziej jak królowa”

Jej pięknie gęste i puszyste futro z pewnością nadaje temu kotkowi królewski wygląd i nic dziwnego, że zgromadziła tak wielu kochających fanów.

Nikt jednak nie kocha jej tak bardzo, jak jej właścicielka.

Jakiś czas temu Meow Meow zachorowała i musiała poddać się specjalistycznemu leczeniu, a jej właścicielka rzuciła wszystko, aby przywrócić ukochanemu kotkowi zdrowie.

W rozmowie z  , ludzka mama Meow Meow powiedziała, że ​​kiedy kot zachorował, rzuciła pracę i zaciągnęła kredyt hipoteczny na nasz dom. Zastanawiała się, jak zabrać Meow Meow z Tajwanu i sprowadzić ją do Stanów Zjednoczonych na leczenie.

Zabiegi zadziałały i teraz Meow Meow jest zdrowy jak zawsze i może nieść radość ludziom z całego świata.

Świadomość, że Meow Meow jest tak kochana i otoczona dobrą opieką, czyni nas bardzo szczęśliwymi i naprawdę zwiększa radość, którą odczuwamy, podziwiając jej zrzędliwą twarz.

Meow Meow uosabia idealne połączenie słodyczy i słoności, jej czułej natury i wściekłej twarzy. Jesteśmy pewni, że jej sława będzie nadal rosła i że będzie nadal szerzyć szczęście każdemu, kto ją zobaczy.

Scroll to Top