Poznaj Mork Skywalker, uroczego szczeniaka, który wygląda jak mały Yoda.

Niedawno zostaliśmy pobłogosławieni uroczym dziełem, jakim jest „Baby Yoda”.

Mały kosmita szturmem podbił internet i trudno znaleźć coś ładniejszego.

Przynajmniej było to trudne, dopóki nie zauważyliśmy tego niewiarygodnie uroczego szczeniaka, który jest uderzająco podobny do naszego ulubionego małego kosmity.

Szczeniak o imieniu Mork Skywalker łączy w sobie słodycz Małego Yody ze słodyczą szczenięcia, dzięki czemu efekt jest niebezpiecznie uroczy.

Niezwykła uroczość Morka i jego podobieństwo do popularnej postaci z „Gwiezdnych Wojen” szybko sprawiły, że stał się popularny w Internecie, a jego grono fanów wciąż rośnie.

Ale chociaż przyszłość Morka jest jasna, jego niedawna przeszłość była zaskakująco mroczna.

Do niedawna Mork znajdował się pod opieką .

Harbin SHS to organizacja ratownicza specjalizująca się w ratowaniu psów, które w przeciwnym razie ryzykowałyby wylądowaniem na chińskich targach mięsnych; kiedy hodowle szczeniąt i podobnie organizacje nastawione na zysk nie mogą sprzedać psa lub nie mogą go dłużej trzymać, często kończą się to sprzedażą szczeniąt na handel mięsny.

 

Trudno sobie wyobrazić, że go teraz widzimy, ale Mork jest jednym ze szczęśliwych psów, które zostały uratowane przez Harbin SHS i dzięki temu uniknął wylądowania w rzeźni.

Jego życie mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej, gdyby nie ciężka praca Harbina SHS.

 

Po uratowaniu Morka Harbin SHS skontaktował się z Nikkie Carvey, założycielką schroniska .

[id_ad=”50464″]

Carvey uratowała niezliczoną ilość psów i znalazła dla nich szczęśliwe, kochające domy na zawsze.

Jednak kiedy zobaczyła zdjęcie Morka, wiedziała, że ​​musi go zatrzymać dla siebie.

Jedno spojrzenie na jego piękną twarz wystarczyło, aby Carvey zakochała się w rozczochranym szczeniaku i była zdecydowana uczynić go częścią swojej rodziny.

„Wysłali mi zdjęcie Morka, a ja powiedziałem: „Uwielbiam tego psa”. Wezmę go” – ujawnił Carvey w wywiadzie dla 

I tak Carvey rozpoczął proces sprowadzenia Morka do domu.

 

Teraz Mork mieszka z Carveyem i jest czułym i szczęśliwym szczeniakiem. Kocha swój nowy dom i nową mamę i jest szczęśliwy, że w końcu jest bezpieczny i kochany.

[id_ad=”50464″]

Jego liczba na Instagramie stale rośnie, a ludzie z całego świata mają obsesję na punkcie jego wyjątkowo uroczego wyglądu.

 

Niestety, ładny wygląd Morka wiąże się z wieloma problemami zdrowotnymi. Mork zmagał się z problemami jelitowymi i w pewnym momencie jego życie było zagrożone.

Będzie także potrzebował operacji, aby pomóc mu w prawidłowym oddychaniu, ponieważ jego urocza, spłaszczona twarz nie pozwala mu oddychać tak dobrze, jak powinien.

Pod fachową i pełną miłości opieką Carveya Mork może prosperować i kochać życie, ale najlepiej, żeby pozostał „jedyny w swoim rodzaju”.

Carvey zdecydowanie odradza ludziom próby hodowania większej liczby psów takich jak Mork, ponieważ ma on wiele wrodzonych wad.

 

W przyszłości Mork może wykorzystać swój uroczy wygląd do czegoś więcej niż sławy w Internecie; Carvey planuje przekształcić go w psa terapeutycznego i pozwolić mu przynosić pocieszenie ludziom w domach opieki i szpitalach.

Uważamy, że to wspaniały pomysł i jesteśmy pewni, że Mork będzie niesamowitym psem terapeutycznym.

Scroll to Top