Prawidłowa rekonstrukcja czyni cuda. Mieszkanie może mieć zaledwie 41 metrów kwadratowych i nadal wystarczyć dla większej rodziny

Prawidłowa rekonstrukcja nie tylko sprawi, że znów poczujesz się komfortowo we wnętrzu. Sprawi również, że niewielka przestrzeń wystarczy dla całej rodziny. Patrzeć na. To przykład małego mieszkania, którego wymiary wynoszą zaledwie 41 metrów kwadratowych. Większość osób powie, że jest to mieszkanie przeznaczone bardziej dla dwóch osób. Jednak w tym samym dużym mieszkaniu mieszka również duża rodzina, której udało się je zaadaptować tak, aby idealnie im odpowiadało. I nikt nie czuje się w nim ciasno. Przeciwnie. Wyraźny dowód na to, że jego odbudowa przebiegła pomyślnie w każdym szczególe.

Przestronny, aby pomieścić 5 osób

Mieszkanie o powierzchni 41 metrów kwadratowych jest domem dla pięcioosobowej rodziny. 2 osoby dorosłe i 3 dzieci z pewnością nie mogą narzekać na brak miejsca. Jak to jest możliwe? Powodem była bardzo dobra rekonstrukcja, która skupiała się przede wszystkim na otwartości danej przestrzeni, a także na stworzeniu poszczególnych jej sekcji. Dzięki temu mieszkanie wydaje się optycznie bardzo przestronne, a jednocześnie każdy mieszkaniec ma swoje własne miejsce i przestrzeń zapewniającą prywatność. Jeśli potrzebujesz czegoś podobnego, poniższe zdjęcia będą dobrą inspiracją.

Wykorzystanie naturalnych materiałów

Ten dom zachwyci bardzo sprytnym rozmieszczeniem przy użyciu naturalnych materiałów. Jeśli kochasz naturę, dlaczego nie wykorzystać kawałków brzozy?

 

Duże lustro

Czy musi to być tylko na korytarzu? Absolutnie nie. Zastosuj go także w swoim wnętrzu i oddziel w ten sposób salon od sypialni.

 

Drewniana przegroda

Proste rozwiązanie na stworzenie ciekawej przegrody pomiędzy salonem a kuchnią. Dzięki szczelinom przestrzeń nie jest całkowicie zamknięta.

 

Proste dopasowanie

Przestrzeń jest raczej otwarta, a dany dział wyposażony jest w dekorację kwiatową w postaci armatury. Rozciąga się wzdłuż ściany, przez narożnik i aż do sufitu.

 

Drewniany mur

Dobrze określona przegroda między kuchnią a jadalnią. W przeciwieństwie do materiałów murowych, pomiędzy drewnem znajdują się szczeliny, które nadal łączą przestrzeń.

 

Orientalna ściana

Zainspiruj się architekturą orientalną. Ta orientalna ściana z typowymi motywami z pewnością zachwyci Cię swoim pięknem.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie

 

Imitacja drzew

Chcesz mieć kawałek natury w swoim wnętrzu? Jeśli tak, wypróbuj dział z idealną imitacją drzew. Całość można uzupełnić roślinami w doniczkach.

Stylowa lada zewnętrzna

Bardzo ładna przegroda, która nadaje się do zapewnienia niezbędnej prywatności nie w pomieszczeniu, ale na zewnątrz, na tarasie.

 

Bambusowa ściana

Do stworzenia tej ściany użyto kawałków prawdziwego bambusa. Efekt nie tylko wygląda wspaniale, ale także możesz mieć prawdziwy kawałek natury w domu.

 

Wisząca dekoracja drewniana

Wyjątkowość tego licznika polega na tym, że wykorzystuje on iluzję lewitacji. W rzeczywistości poszczególne drewniane trójkąty są zawieszone i umożliwiają ruch w górę i w dół.

 

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie

 

 

 

Scroll to Top