Przyjrzyj się uważnie swojej dłoni. Jeśli znajdziesz tam trójkąt, gwiazdę lub diament, powinieneś o tym wiedzieć!

My, ludzie, zawsze byliśmy ciekawskimi stworzeniami. Każdy z nas chciałby czasem zajrzeć pod zasłonę przyszłości. Chcielibyśmy wiedzieć, czy uda nam się spełnić nasze najskrytsze marzenia, spotkać naszą fatalną miłość, jaką mamy osobowość i co los nam przeznaczył. Odpowiedzi szukamy w horoskopach, w słowach wróżek i rozmaitych rytuałach.

Od czasów starożytnych ludzkość próbowała przewidzieć przyszłość na podstawie znaków, zjawisk naturalnych lub znaków, które można znaleźć nawet w naszych dłoniach. Czy wiesz, co zdradza o Tobie linia życia lub różne formacje i symbole, których być może do tej pory nawet nie zauważyłeś?

1. Trójkąt

Jeśli znalazłeś trójkąt na dłoni, jesteś obdarzony wielkim talentem! Trójkąt dowolnej wielkości predestynuje Cię do tego, aby stać się szanowaną i naprawdę odnoszącą sukcesy osobowością. Jeśli więc masz niespełnione marzenie, nie wahaj się i realizuj je. Niezależnie od tego, czy chodzi o biznes, sport czy sztukę, masz gwarancję, że będziesz jednym z tych, którzy mogą zajść naprawdę daleko.

2. Gwiazda

Czy masz gwiazdę na dłoni? Splot cienkich linii przewiduje wewnętrzną siłę i wysoką inteligencję. Jeśli Twój znajduje się w górnej części dłoni, poniżej palca wskazującego, niewątpliwie jesteś osobą, która uwielbia długie i głębokie rozmowy na temat religii, filozofii i nauki. Fascynuje Cię wszechświat, ludzie i ich zachowania, a także tajemnicze zjawiska, które inni przeoczają i nie zauważają. Jeśli naprawdę jesteś ciekaw odpowiedzi, możesz zadać dowolne pytanie.

3. Romb

Znalazłeś diament na dłoni? W życiu kierujesz się mottem ryzyko to zysk! Uwielbiasz podróżować i odkrywać nowe, niezbadane miejsca. Trzeba poczuć wolność i wiatr we włosach. Jesteś podróżnikiem, który kocha wschody i zachody słońca, inne kultury i przygody. Powszechnie wiadomo, że jesteś osobą odważną, czasem wręcz nieostrożną, ale doskonale wiesz, gdzie są Twoje granice i chcesz je ciągle przekraczać.

4. Ryba

Nie myl go z diamentem. Na pierwszy rzut oka bardzo podobny znak, jednak różnica polega na małym trójkącie na końcu rombu, który przypomina rybi ogon. Osoby z tym znakiem opierają się bardziej na duchowej stronie swojej osobowości. Fascynuje ich duchowość i sprawy „między ziemią a niebem”.

5. Półksiężyc

Jeśli odkryłeś na dłoni półksiężyc, pamiętaj, że nigdy więcej nie możesz lekceważyć swojej intuicji. To prawie sto procent. Jest nawet tak silny, że inni mogą z łatwością polegać na Twoich uczuciach i przeczuciach. Nawet jeśli nie możesz dokładnie przewidzieć, co przyniesie przyszłość, nigdy nie jesteś daleko od prawdy.

6. Trójząb

Tak zwany trójząb. Jeśli linia życia na Twojej dłoni rozchodzi się na trzy inne, jesteś naprawdę szczęśliwą osobą. Mówi się, że ci ludzie są bezpośrednio pod boską ochroną. Urodziłeś się jako zwycięzca, a wyrażenie „poddaj się” nie istnieje w Twoim słownictwie. Pomimo wszelkich przeszkód osiągniesz swoje cele i nawet jeśli czasem upadniesz na kolana, to wstaniesz, otrzepiesz się i będziesz walczyć dalej.

7. Krzyż

Podobnie jak ryba, jest oznaką osobowości, która jest bliska mistycznej i duchowej stronie naszego życia, ale nie musi szukać odpowiedzi i szukać śladów religii czy duchowych uczonych. Żyje w zgodzie z naturą i moralnością, a jej priorytetem jest spokojne życie w gronie rodziny i przyjaciół.

Scroll to Top