Rodzina ma 8 dzieci, ale nikt w okolicy nie chce im pomóc

Wyobraź sobie, że jesteś rodziną i nie masz dużo pieniędzy, a poziom życia jest naprawdę niski. Mieszkasz w małej drewnianej chatce, która wygląda, jakby w każdej chwili miała na ciebie spaść. Masz dzieci, które muszą tam mieszkać z tobą, ale z pewnością nie jest to odpowiednie środowisko dla ich prawidłowego wzrostu i rozwoju.

 

 

Mimo to będziesz mieć więcej dzieci, aż będziesz mieć 8 lat. Wtedy dom w końcu spadnie ci na głowę, lub upada i nie masz gdzie głowy oprzeć. Wszystkie wasze mieszkania i dom dziecka są w ruinie. Idziesz więc do ratusza po pomoc, ale tam ci nie pomogą. Jak to jest możliwe?

Ich dom się zawalił

Coś bardzo podobnego wydarzyło się w rosyjskim mieście Czelabińsk. W środku nocy do ratusza przyszła liczna rodzina, prosząc o pomoc. Do tego czasu mieszkała w baraku w małej szopie, która niestety się zawaliła.

Można by pomyśleć, że w ratuszu trzeba było im pomóc i dać dach nad głową. Jednak było inaczej. Miejscowi znali tę rodzinę bardzo dobrze i wiedzieli, że jakakolwiek pomoc będzie bezużyteczna. Szczerze współczuli wszystkim dzieciom, ale nie rodzicom. Dlaczego?

 

 

Fałszywa miłość do dzieci

W przeszłości rodzina kupiła dom o powierzchni 15 m 2 . Mężczyzna jest taksówkarzem, a kobieta przebywa na urlopie macierzyńskim. Już z tego wynika, że ​​prawdopodobnie nie radzą sobie najlepiej. Powodem, dla którego urzędnicy nie chcieli im pomóc, jest pytanie, dlaczego mają tak dużo dzieci, skoro mieszkają na małej przestrzeni? Może dlatego, że mama nie chce pracować i dlatego jest jeszcze na urlopie macierzyńskim. Bierze za nie pieniądze i nie musi ruszać ręką. Wszędzie mówi, jak bardzo je kocha, ale rzeczywistość jest inna. Gdyby je kochała, nie kupowałaby ich tak wiele, bo wiedziała, że ​​nie będzie w stanie zapewnić im godnego życia.

Nie będzie żadnej pomocy

To właśnie te fakty przekonały urzędników do wycofania się z możliwości pomocy rodzinie. Rodzice nie doceniliby tego i po prostu wykorzystaliby to na swoją korzyść. Jest niewielka szansa, że ​​czegoś się z tego nauczą. Gdyby dostali nowy dom, prawdopodobnie mieliby więcej dzieci, żeby nie musieli pracować. Takie podejście jest naprawdę zadziwiające. Ludzie nie powinni mieć dzieci tylko po to, żeby im za to płacić, czyż nie powinni? Niestety takich rodzin jest wiele na całym świecie i w naszym kraju też takie rodziny znajdziemy.

Scroll to Top