Świetny fartuch kuchenny ze starych ubrań. Uszyjesz go w kilka minut

Fartuch kuchenny to niezbędny pomocnik podczas gotowania. Tylko w ten sposób możesz mieć pewność, że Twój strój będzie zawsze idealnie czysty. Jeśli nie masz fartucha, możesz go kupić lub wykazać się kreatywnością i zrobić właściwy. Jak to zrobić? Doradzimy Ci. To prostsze niż myślisz.

Praktyczne kieszenie

Wypróbuj na przykład ciekawy wariant z praktycznymi kieszeniami na piersi. Ten fartuch kuchenny nie tylko wygląda prawie jak sukienka, ale dzięki kieszeniom jest całkiem praktyczną pomocą w gotowaniu

Stylowy motyw

Że fartuch kuchenny musi być tylko nudny i zwyczajny? Duży błąd. Co powiesz na tę stylową czerwoną wersję z motywem Myszki Miki, która jest również ozdobiona kropkami?

Zastosowanie dżinsu

Fartuch można uszyć w zasadzie z dowolnego materiału. Może to być dżins, który w przeszłości był używany do odzieży roboczej. Dlaczego? Ponieważ ma wyjątkową jakość i naprawdę jest trwały.

Klasyczne retro

Twój fartuch kuchenny może również wyglądać klasycznie. Jeśli nie przepadasz za nowościami i wolisz tzw. retro, sięgnij do swojej szafy po coś naprawdę starego i stwórz fartuch, który będzie wyglądał np. tak.

Używanie koszuli

Masz kilka koszul, których już nie nosisz? Jeśli tak, można z nich zrobić także fartuch kuchenny. Zobacz, jak ciekawy może być wynik.

Działa również elegancko

Jeśli nie wierzysz, spójrz na tego rodzaju fartuch kuchenny. Kolory, kropki, a także krój przyciągną Twoją uwagę. Subtelny symbol scone pokazuje, że sprawdzi się zarówno podczas gotowania, jak i pieczenia.

Popularny patchwork

Wiele kobiet go nie toleruje. Jeśli i Ty należysz do tej grupy kobiet, polecamy skorzystać z tej metody podczas tworzenia fartuchów, które staną się oryginalnym dziełem sztuki.

Nie bój się motywów

Po co stąpać po ziemi. Fartuch kuchenny może być naprawdę bardzo oryginalny. Po prostu nie bój się i wykorzystaj naprawdę nieszablonowe motywy. Na przykład ten z kurczakiem, który można łatwo ugotować.

Ale kura to nie jedyny motyw. Poniższa inspiracja pokaże Ci, że motywem mogą być z łatwością różne figury, a nawet motywy maszyny do szycia.

Prawie jak sukienka

Ten fartuch kuchenny będziesz mógł zabrać ze sobą na zewnątrz, ponieważ wygląda bardzo oryginalnie. Zarówno ta wykonana z motywów kartek, jak i ta wykorzystująca połączenie kropek i kwiatów.

I znowu dżinsy

Jeśli znalazłeś inne dżinsy, z których nie wiesz, co zrobić, ponownie trzymaj się fartuchów. Potrafią wyglądać naprawdę bardzo oryginalnie.

Scroll to Top