Synchroniczność: jak łączymy się i synchronizujemy z wszechświatem

Synchroniczność: jak łączymy się i synchronizujemy ze wszechświatem

Wszyscy jesteśmy prowadzeni. Naprawdę istnieje obecność, która prowadzi naszą duszę, nasz umysł i nasze serce.

Synchroniczności, znane również jako znaczące zbiegi okoliczności , otwierają nas na nowe pomysły i pomagają nam lepiej zrozumieć, co dzieje się wokół nas, a nawet zrozumieć siebie w zupełnie nowy i inny sposób.

Synchroniczność to intuicja , która objawia się nam w świecie zewnętrznym.

Zawartość

Nasz wszechświat starannie zaaranżował pozornie niemożliwe zbieżności rzeczy, wydarzeń, ludzi i warunków. Nie ma znaczenia, jak duży jest ten zbieg okoliczności . Rozpoznamy to natychmiast, gdy tylko natkniemy się na kosmiczne rzeczy.

Nawet jeśli inni nie zawsze są w stanie to zobaczyć i poczuć, my jesteśmy tego świadomi i wiemy, kiedy dotknęła nas transcendencja. Nasze serce się uśmiechnie, nasz umysł się otworzy, a nasza dusza podskoczy i obróci się radośnie.

W rzeczywistości synchronizacje zapewnią wgląd w naszą zapomnianą rzeczywistość. Rozmawiają z naszą wyjątkową jaźnią, co dobrze czuje się w realnym świecie.

Nasz umysł chciałby wyjaśniać i zajmować się magią, a także tym, co niewytłumaczalne, ale nie powinniśmy na to pozwalać.

Musimy żyć z tą tajemnicą i dać jej szansę, aby od czasu do czasu przeszła przez duszę, umysł i ciało, tak jak uzdrowienie. W rzeczywistości ludzie są zaproszeni do przeżycia swojego życia przez kosmiczną bramę relacji i jedności.

Sugestie, które pomogą nam zwiększyć przepływ.

Musimy prosić o synchronizację.

To proste, ale absolutnie prawdziwe: kiedy prosimy o synchroniczność , doświadczamy jej. Pozbywając się wszelkich oczekiwań co do tego, kiedy i jak one wystąpią, manifestują się one w sposób naturalny i zadziwiający w naszym życiu. Musimy po prostu wyrazić naszą intencję i pozwolić wszechświatowi wyjaśnić tę intencję.

Musimy zauważyć ich działanie.

Nawet jeśli synchroniczność jest mała, znacząca lub nieistotna, wpływ, jaki wywierają na duszę i serce, jest naprawdę ważny. Kiedy je zauważamy, rozmnażają się.

Musimy nawiązać komunikację z naszym otoczeniem.

Musimy sobie je wyobrazić jako sposób komunikowania się ze wszechświatem . Możemy nie zauważyć obecności boskiego stworzenia lub ciągłego reagowania na nasze prośby i potrzeby. W rzeczywistości pozwalają nam zobaczyć, że zostaliśmy wysłuchani.

Musimy zastosować się do tej rady.

Synchroniczność zaalarmuje nas również o pewnych możliwościach, a także otworzy nas na wyższą miłość i mądrość.

Zapamiętanie tych wskazówek, a nawet zastosowanie się do nich, wzmocni energię naszej duszy i poprowadzi nas w kierunku pozytywnych rzeczy. Chociaż życie może być czasami trudne, synchronizacja pobudzi naszą pamięć i powie nam, że nieoczekiwane i wspaniałe szczęście może naprawdę pojawić się na różne sposoby, nieoczekiwanie.

Musimy być wdzięczni.

Musimy żyć ze świadomością, że czekają na nas osobiste i wspaniałe niespodzianki. Musimy dziękować, tańczyć i objąć nurt za wszystko, czym naprawdę jest. Obfitość wraz z pozytywną energią boskiego szczęścia i boskiej kreatywności będą dla nas dostępne bez względu na to, gdzie jesteśmy i co robimy.

Scroll to Top