Ta mama miała w brzuchu prawdziwy cud. Kiedy zaszła w ciążę, wszyscy wokół nie mogli się doczekać, aby zobaczyć jej dziecko na własne oczy. Na pierwszym spotkaniu wszyscy dosłownie zaniemówili ze zdumienia. Nie jesteśmy zaskoczeni. A co z tobą?

Mówimy o mamie, ale nie byle jakiej. Kiedy to słowo zostaje wypowiedziane, każdy naturalnie wyobraża sobie kobietę spodziewającą się dziecka. Jednak w tym przypadku tak nie jest, ponieważ matki również mogą należeć do królestwa zwierząt. I o tym właśnie traktuje nasz dzisiejszy wpis. Dana matka nie jest osobą, ale zwierzęciem. Konkretnie jest to pies, czyli suczka. Kiedy zaszła w ciążę, wszyscy z niecierpliwością czekali na narodziny jej szczeniaka. I rzeczywiście był powód do radości. I duży.

Ojciec był sławny

U wielu psów zdarza się, że suka zachodzi w ciążę i nie jest jasne, kto jest ojcem. Na szczęście w tym przypadku nie ma to zastosowania, gdyż trzeba tu wyraźnie stwierdzić, że ojciec jest znany. Był to krzyż pasterski, który na pierwszy rzut oka wyglądał niesamowicie. Miał 13 lat i właściciele bardzo się nim opiekowali. Ale to samo możemy powiedzieć o płotku ze Staffordshire, który miał 3 lata i zaszedł w ciążę z danym psem.

Ciąża nie była klasyczna

Trzeba przyznać, że ciąża tej samicy nie była tak klasyczna, jak wszyscy oczekiwali. To dlatego, że jej brzuch urósł nieproporcjonalnie. Potwierdził to również weterynarz. Ale to nie był jedyny problem, bo choć poród miał nastąpić za 2 miesiące, to trwał kilka dni dłużej. Właściciele byli jednak na to przygotowani, gdyż weterynarz również ostrzegał ich przed czymś podobnym.

Narodziny zaparły wszystkim dech w piersiach

Nadszedł ten wielki dzień. Sam poród, podczas którego ta samica zaparła wszystkim dech w piersiach. Nikt nie spodziewał się, że będzie miała tylko jednego szczeniaka. Ale nikt nie rozumiał, że będzie ich aż tak dużo. Jej właściciele sfilmowali poród, inaczej tylko nieliczni by w to uwierzyli. Ile szczeniąt urodziło się? Podana liczba będzie dla Ciebie zaskoczeniem w 100%. Nic dziwnego, bo było ich 13. Nie wierzycie? Obejrzyj wideo. To Cię dosłownie wzruszy, bo nie uwierzysz, jakie piękne szczenięta urodziła ta suczka. On zasługuje na podziw.

Scroll to Top