Ta mobilna „barkery” w Seattle serwuje smakołyki zarówno psom, jak i ich właścicielom

Świat właśnie stał się odrobinę słodszy.

Seattle Barkery to food truck dla psów sprzedający pyszne, ręcznie robione smakołyki. Chociaż istnieje małe menu dla ich dwunożnych towarzyszy, food truck jest skierowany przede wszystkim do głodnych szczeniąt.

Choć niektórzy mogą się zastanawiać, czy świat naprawdę potrzebuje psiego food trucka, każdy właściciel psa wie, jak bardzo nasi futrzani przyjaciele zasługują na dodatkowy, cudowny poczęstunek od czasu do czasu. Robią dla nas tak wiele i zawsze jest to wspaniałe uczucie, gdy możemy zrobić dla nich coś wyjątkowego w zamian.

Właścicielem Ta kochająca psy para poznała się podczas pracy w restauracji, a następnie wspólnie prowadzili firmę zajmującą się wyprowadzaniem psów. Teraz te dwa światy połączyły się w kształcie Seattle Barkery.

Barkery był pierwotnie pomysłem Dawn. Po tym, jak ze względów bezpieczeństwa wycofano ze sklepu kilka przysmaków dla psów zakupionych w sklepie, Dawn zaczęła piec własne smakołyki, aby rozdawać je wyprowadzanym psom. Właściciele psów zaczęli kupować smakołyki od Dawn, a ona zaczęła zastanawiać się nad założeniem Barkery.

Barkery działa już od pięciu lat i reakcja jest w przeważającej mierze pozytywna. Miłośnicy psów gromadzą się w ciężarówce, aby dać swoim szczeniętom smaczne, wysokiej jakości smakołyki.

Barkery w Seattle

Barkery oferuje szeroki wybór smakołyków, od szyjek kaczych po piękne precle dla szczeniąt. Przyjmują nawet zamówienia na ciasta.
Dawn sama przygotowuje większość wypieków, a jej trzy szczenięta, które uratowały, są jej bardzo chętnymi obiektami testów.

Psy ratownicze są bliskie sercom Dawn i Bena. 100% napiwków otrzymywanych przez Barkery trafia do , a wszelkie resztki smakołyków przekazywane są

 piękne zdjęcia swoich pysznych smakołyków i zadowolonych klientów, dla tych z nas, którzy lubią być na bieżąco z tym, co robią.

Scroll to Top