Ta słodka bułka jest zrobiona bez pieczenia. Jednym ze składników jest ser

Rolada nie musi być po prostu upieczona. Pokażemy Ci opcję bez pieczenia, która jest interesująca ze względu na jeden składnik. To jest ser, ale nie bójcie się. Jest to składnik często dodawany do deserów, który zapewnia im doskonałą świeżość i elastyczność. Wypróbuj ten przepis.

 

 

Czego będziesz potrzebować?

Aby zrobić tę bułkę bez pieczenia, musisz mieć odpowiednie składniki. Tylko w ten sposób uda się stworzyć zarówno odpowiednią strukturę, jak i niezapomniany smak. Aby odnieść sukces, przygotuj:

  • 400 g serka mascarpone
  • 1 banan
  • 100 ml mleka
  • 50 g ciastek
  • 2 łyżki kakao
  • 2 łyżki miodu

Zacznij od ciasta

Tak, wspominaliśmy, że tej rolady nie trzeba piec. Ale do uzyskania prawidłowego wyglądu rolady potrzebne będzie ciasto. Tak naprawdę nic nie będziesz piec, gdyż podstawą ciasta są pokruszone ciasteczka, do których dodajesz mleko i kakao. Wszystko dokładnie przetwarzasz, aż uzyskasz zwartą konsystencję przypominającą ciasto. W tym momencie masz już gotowy spód bułki.

Przygotuj nadzienie

Teraz musisz przygotować nadzienie do bułki. Do tego będziesz potrzebował zarówno samego sera, jak i miodu. Zacznij stopniowo wszystko mieszać, aż powstanie krem, który będzie miał przyjemny zapach i zwiewną konsystencję. Na tym kończy się drugi składnik rolady.

Zaczynasz od przygotowania bułki

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie

Potřebovat k tomu budete potravinovou folii, kterou rozložíte na kuchyňskou linku. Na folii nanesete sušenkové těsto, které sem můžete rovnoměrně rozdrobit, nebo se ho můžete pokusit vyválet. Na těsto následně nanesete střed rolády, tedy sýrovo-medovou náplň. Potom oloupejte banán a položte ho celý na krém. A začněte opatrně balit.

Nechte vychladit

Po zabalení vám vznikne chutná roláda bez pečení, kterou vám už stačí jenom vložit do lednice. Zde ji nechte vychladit a potom můžete vyndat, nakrájet a ochutnat. Bude povedená jak na řezu, tak i v chuti.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

Scroll to Top