TEST OKA: Jeśli uda Ci się znaleźć wszystkie różniące się od siebie konie w mniej niż 30 sekund, jesteś prawdziwym profesjonalistą!

Jak dobry jest Twój zakres uwagi? Ten wizualny test wyraźnie to przetestuje. Jest tylko jeden haczyk. Ten test jest dość trudny i niewielu potrafi go ukończyć w mniej niż 30 sekund! Uwiedziesz to?

Zagadka jest następująca: Grupa kowbojów dowiedziała się, że w stadzie koni, które jeżdżą po całym kraju, znajdują się konie, które nie należą do tego stada i różnią się od siebie. Ich zadaniem jest oddzielenie tych koni od grupy, lecz nie mogą ich odnaleźć. Ile różnych koni znalazłeś na obrazku? Uruchom stoper i szukaj!

Jeśli potrafisz znaleźć wszystkie konie w czasie krótszym niż 30 sekund, masz naprawdę świetną wizję i uwagę. Ale bądź ostrożny, czy na pewno znalazłeś je wszystkie?

[hana-code-insert name=’google’ /]Rozwiązanie!

W stadzie jest w sumie 5 różnych koni. Niektóre mają dłuższe kopyta, inne ogony, a jeszcze inne inną liczbę nóg. Ale jeśli udało Ci się od razu znaleźć wszystkie, gratulacje, jesteś prawdziwym geniuszem!

 

Scroll to Top